şükela:  tümü | bugün soru sor
 • (ara: coexist*)
 • mp3.com'dan bulunmuş leziz bir grupmuş.
  hala var mı (bkz: exist) bilinmez.
  demo için bakınız vital.
 • (bkz: in flames)
  (bkz: colony)
  (bkz: coerced coexistence)
 • facebookda da applicationı bulunan bir motto .c islam, t hristiyanlık için, x de yahudilik için.
 • geniş olarak; farklı siyaset ve/veya dine mensup kişilerin, ülkelerin yada halkların, ortak amaçlar ve coğrafyalar üzerinde birlikte yaşayabilmek, birlikte varolabilmek adına, biraraya gelmesi, ortak amaçlar dairesinde toplanması anlamındadır.

  ayrıca "age of conan" mmorpg sinde battlescar serverinde, türk oyunculardan oluşan, uzun süre mmo oynamış ve mmolarda yönetilik deneyimi olan kişilerden kurulu, çiçeği burnunda bir guilddir. yöneticileri nienna ve xaurinas dır. coexist; guild ismi olarak, aoc lore una ve guildine son derece uyumlu. sitesi hazırlanmakta olup, ventrilo serveri açılmıştır.
 • bu sloganin en sevdigim versiyonu, san francisco sokaklarinda sikca rastlayabildigimiz bir tampon cikartmasi* olanidir.

  http://ulearnsomethingneweveryday.com/…/coexist.jpg
  http://www.peacemonger.org/…ages/coexistmeaning.jpg
  http://images.google.com/… sticker&um=1&sa=n&tab=wi

  biraz daha hosgoru, dunyayi daha aydinlik yarinlara goturebilecek seylerden birisiymis gibi geliyor bana, yoksa suphen mi var?

  (bkz: butun dunya buna inansa)
  (bkz: hayat bayram olsa)*
 • wow burning legion serverinde alliance tarafında, gm'si olduğum türk oyuncu ağırlıklı, oldukça deneyimli bir yönetim kadrosu olan ve proggress'i hızla ilerleyen güçlü bir türk guildidir. www.guildcoexist.com da hakkında daha fazla edinilebilir. iyi bir guildin tüm imkanlarına sahiptir.
 • wow u birakan ve sw:tor a gecis yapan guilddir. su anda sitesi hazirlanmakta olup, site hazir olur olmaz vent i acilacaktir, wow dan sikilan ve swtor u denemek isteyen deneyimli oyunculari biraraya getirmek amacindadir.
 • daha önce de bildirdikleri gibi, sw:tor için ön hazırlıklara başlamış olan guildin adıdır.

  coexist'in, bir guild için uygun bir isim oldugunu düşünmekteler; zira birbirinden oldukça farklı insanları (yerleşim, tarz, reel ilişkiler, hatta dil gibi açılardan), ortak bir payda da toplamak (birlikte oyun oynama hobi'si) ve herkesin ortak amaçlara sahip olmasını sağlamak, tam da bir mmo guildinin yaptığı iştir.

  halihazırda http://www.guildcoexist.com/ sitesi yapım aşamasındadır, ancak siteye üye olmak mümkündür.
 • an itibariyle içerik olarak oldukça zengin olan, üye sayısı gün be gün artan, ventrillo serveri bulunan, tek kaynaktan sw:tor ve gw2 gelişmelerinin takip edilebleceği, 50 küsür gün sonra preorderlar ile sw:tor a başlayacak bir üye grubu olan site ve guild adı.

  swtor onanacaksa mutlaka takip edilmeli kanımca.