şükela:  tümü | bugün
  • ankara ümitköyde bulunan tatlı kahve mekanı. aslında bir mimarlık ofisi bulunan binanın alt katını kafe hale getirmişler. 2 mimarın hobi olarak açtıkları bu yer oldukça sevimli, personel fazlasıyla güleryüzlü* 3. dalga kahve konusunda bence oldukça başarılılar. umarım çizgilerini bozmazlar ve en azından düzenli müşterilerine çayı ikram ederler zamanla. mekan güzel, ama hep kahve içesi gelmiyor insanın, çay daha güzel. *
  • ankara'da bahçesi olan, açık havadar ve böylesine güzel mekanları herkes bilsin istemiyorum çünkü bir sonraki gittiğimde yer bulamıyorum! daha açılalı iki ay olmuştur, ankaralı böyle mekanları çok sevdiği için, kulaktan kulağa herkes hızlı bir şekilde öğrendi. herkesin beğenmesine sevinmekle birlikte, keşfedildikçe yer bulamayacağım için endişeleniyorum.

sahibi selin oldukça tatlı bir kadın!

güzel haber, içki ruhsatını da almışlar. baileysli, kahlualı, hatta amarulalı kahveler geliyormuş (:

https://tr.foursquare.com/…586a9755a55db03737b763a1
  • ankara'daki her coffee shopa gittiğimi iddia etmiyorum ancak gittiklerim arasında burası açık ara en iyisi. cortadoları harika. tatlıları turta'ya rakip olabilecek seviyede (ki bu dünya standartlarında demek). san sebastian cheesecakeleri cheesecake sevmeyen arkadaşın fikrini değiştirdi resmen. başarılarının devamını diliyorum.