şükela:  tümü | bugün
 • ankara ümitköyde bulunan tatlı kahve mekanı. aslında bir mimarlık ofisi bulunan binanın alt katını kafe hale getirmişler. 2 mimarın hobi olarak açtıkları bu yer oldukça sevimli, personel fazlasıyla güleryüzlü* 3. dalga kahve konusunda bence oldukça başarılılar. umarım çizgilerini bozmazlar ve en azından düzenli müşterilerine çayı ikram ederler zamanla. mekan güzel, ama hep kahve içesi gelmiyor insanın, çay daha güzel. *
 • ankara'da bahçesi olan, açık havadar ve böylesine güzel mekanları herkes bilsin istemiyorum çünkü bir sonraki gittiğimde yer bulamıyorum! daha açılalı iki ay olmuştur, ankaralı böyle mekanları çok sevdiği için, kulaktan kulağa herkes hızlı bir şekilde öğrendi. herkesin beğenmesine sevinmekle birlikte, keşfedildikçe yer bulamayacağım için endişeleniyorum.

  sahibi selin oldukça tatlı bir kadın!

  güzel haber, içki ruhsatını da almışlar. baileysli, kahlualı, hatta amarulalı kahveler geliyormuş (:

  https://tr.foursquare.com/…586a9755a55db03737b763a1
 • ankara'daki her coffee shopa gittiğimi iddia etmiyorum ancak gittiklerim arasında burası açık ara en iyisi. cortadoları harika. tatlıları turta'ya rakip olabilecek seviyede (ki bu dünya standartlarında demek). san sebastian cheesecakeleri cheesecake sevmeyen arkadaşın fikrini değiştirdi resmen. başarılarının devamını diliyorum.
 • çok başarılı bir kahveci. kahvelerinin lezzeti oldukça yüksek. ortam da çok sıcak, amatör ruh hissediliyor.

  ancak fiyatları biraz üzüyor. ben bilgisayarımla gelip 3-4 saat oturup iş yapmayı seven adamım, e bir büyük boy filtre kahve olmuş 11 lira, büyük dedikleri de starbucks'taki tall'a falan tekabül ediyor. iki tane içsen 20 liralık oluyorsun.

  yapsınlar tankerle (venti ~ 600 ml) kahveyi 7 lira, bir gün bile çıkmam burdan*
 • mükemmel tatlılar yapan mütevazı mekan, kahvelerinin leziz olması da cabası. ankara'da böyle sevimli yerler görmeye alışkın olmayan bünyemi ziyadesiyle şaşırtmıştır.

  instagram hesapları
 • guzel tatlilar tatli mekan. casual drinking icin cok guzel. sadece fiyatlar biraz pahali. ama o tarfta her yer pahali amk.