şükela:  tümü | bugün
  • bursa kükürtlü caddesi üzerinde starbucks yanında kahve böyle yapılır dercesine açılmış mekandır. kahve kokan ve evinizden farksız ortamıyla denenmeye değer. kükürtlü taraflarına giderseniz kahvesini denemeden geçmeyin.
    coffee sinky
  • bursa'da kahve içmek isteyen dostların yeni istasyonu olacak mekan. bursada 3. nesil kahveye adanmış başka kafe varmıdır bilemiyorum. varsa bile, sanırım coffee sinky kadar olamaz. kahve dışında bir apple pie var öyle böyle bir tat değil muhteşem. kısacası güzel mekan, güzel kahve , güzel insanlar. denemeye değer.
  • kahvesi ve lattesi efsane mekan. kükürtlü'de!
  • bursa'nın ilk 3. nesil kahvecisidir.

sinky'e giden görürseniz eğer hemen eşlik ediniz. sinky'e gitmek isteyene ön ayak olunuz. boş zamanlarınızda tek başınıza gidiniz, kitap okuyunuz, kahve içiniz. cold drip'i özellikle tavsiye ederim.
  • arkadaşımın yeri diye övmüyorum, öveceğim bir yer olduğu için sahibiyle arkadaş oldum.

çok klas bir mekan öncelikle. işini, kahveyi çok ciddiye alan bir mekan. kahvenin kendine has rayihası tüm dükkanı sarmış. içeride vakit geçirmek çok keyifli.

geniş de bir bahçesi var. sigara kahve yapmak isteyenler için de fazlasıyla ideal yani.

bir starbucks gibi kalabalık değil ve içeride bir kaos yok. dolayısıyla kitabınızla gidip takılmak için de bursa' daki en güzel mekanlardan biri.

ayrıca önünüze gelen bardaktan, oturduğunuz masaya, kullandığınız tuvalete kadar her zaman temiz ve hijyenik.

bu da fotoğrafı; https://twitter.com/…amsa/status/882866179529953281

bir benzer mekan içinse; harvel's coffee
  • istanbul’da yıllarca yaşayıp 3. nesil kahveci görmekten bıkmış bünyem, bursa’ya taşındıktan sonra yoksunluk çekmeye başladı. ta ki tesadüfen bu mekanı keşfedene kadar. kahveler de çalışanlar da servis de şahane.
    syphon demlemeyi özellikle tavsiye ediyorum.