şükela:  tümü | bugün
  • bi arkadaşımın önerisiyle alıp kullanmaya başladığım kahve markası.
    başta önyargılıydım ama bayaa bayaa iyi çıktı.
    benim favorim; colombia - medellin
    hem yumuşak içim hem aroması güzel.
  • sipariş vereceklerin çok ama çok dikkatli olması gereken firma

15 gün önce bir kampanya yaptılar 1 saat süreliğine 3 üründe %50 indirim diye, sipariş vermeye çalışırken site çöktü, yoğunluktan (!). 2 saat sonra açıldığında ürün kalmamıştı. güzel bir reklam denemesi.

sonra mail atınca aradılar, güzel bir hareket. 15 gün içinde telafi amaçlı yeni bir kupon vereceklermiş, bugün verdiler ama o da katakulli içeriyor. 2 üründen 3x250 gram olmak üzere sipariş verilecekmiş, ama fiyatlar aşırı fahiş, ürünleri ayrı ayrı alsan da kupon kullansan da hemen hemen aynı fiyata geliyor.

kahveleri satmamak için ellerinden geleni yapıyorlar, kesin aşırı güzeldir kahveleri kendilerine saklamak için çeşitli numaralar var, biz deneyemedik kendileri denesinler, enteresan bir firma...
  • emenike editi:
    fiyatlara yer yer 30 tl civari zam gelmis.
    sanirim alternatif arama vakti geldi.
    bak ilk defa kufur yaziyorum sozlukte: boyle ekonomiyi sikeyim. kahveyi bile cok gorduler anasini.

2 senedir alışveriş yapıyorum.
    halen türkiye'de 1 kg kahveyi en uygun alabileceğiniz yer burası dostum.

250 gr kahveyi başka yerde uyguna bulabilirsiniz.
    ama kilo bazında alışveriş yapıyorsanız yaklaşık 500 gr indirim gibi bir şey kazanmış oluyorsunuz.
    diğer firmalar eğer ürünün 250 gr'ı 49 tl ise 196 tl'ye satıyor.
    bu arkadaşlar nasıl kâr ediyor bilmiyorum ama durum ciddi olarak bu.

türkiye'de çok satıcı var. belki çekirdekleri daha kaliteli, daha iyi işlenmiş yerler vardır. fakat fiyatlar da aynı oranda tuzlanıyor. kahvenizi araştırarak alıyorsanız, damak tadınızı tanıyorsanız bilmiyorum, daha iyisini biliyorsanız haberdar edin, ben de gidip alayım.

bu arada halka kapalı bir işletme de değiller. dileyen gidip dükkana uğrayıp kargo bedelinden de kurtulabilir. böyle aldığım zamanlar da oldu.

ya da bir araya gelip norway aproach ile anlaşıp bir şirket kuralım :) .
  • instagram'da rastladığım ve kahve paylaşımlarından etkilenerek sipariş verdiğim yeni kahveci. paraya kıyıp alabildiğim yörelere ait tek köken kahveleri, makul denebilecek fiyatlara satıyorlar. siparişimi de özenle paketleyip 1 gün içinde gönderince, kahveci listeme girmeye hak kazandılar. umarım bozmazlar.
  • espresso blend no 1 kahvesini alip vasat buldugum kahveci. fazla kavrum, nota yok. onermiyorum, yarim kilo kahveyle ne yapacagimi dusunuyorum simdi.
  • kahveleri güney amerika'dan getiren ve burada satışını yapan kahve firması.
  • aylardır kolombiya menşeili kahvesini sipariş ettiğim, bir kez de guatemala'sını denediğim, hiç pişman etmeyen marka.

hepsiburada üzerinden başka markalar da denedim ama bunun kadar başarılısını göremedim.

hele geçen nish coffee diye paketi muazzam bir kahve sipariş ettim banabi'den, öyle iğrençti ki, ertesi gün çöpe attım. yine 2 katı fiyatına rağmen bunlardan sipariş verdim..
  • malum döviz kriziyle kahve fiyatları da, üstelik çok tüketiyorsanız iyice arttı. fiyat-performans kriterine girmeden kahvelerini değerlendirirsek gayet başarılı, fiyat performans kriterine girersek kahveleri inanılmaz başarılı. reklama çok girmemek için detay vermiyorum ama her site gibi bunların da bir takım kampanyaları oluyor, üstelik kargonun yola çıkışından varmasına kadar bir kaç kere mail attılar, en son ilginizi çok beğendik minvali bir cevap atmak zorunda hissettim kendimi. benimle beraber kuzenim de 1 kilo almıştı denemek için.
    kuzenimin kocası 8/10
    kuzenim 8 buçuğu zorlar ama 9 vermek istemiyorum
    ben 8/10
    teşekkürler tropic
  • dominic santa domingo yu bir deneyin kokusu efsane