• kahveleri güney amerika'dan getiren ve burada satışını yapan kahve firması.
  • kahve aşığı olarak verdikleri hizmet beni çok mutlu ediyor. her seferinde farklı bir kahve denememe imkan tanıyan geniş ürün yelpazesi ve güler yüzlü çalışanları ile demek isterdim ama netten alıyorum çalışan felan yok ortada. siparişi hızlı teslim ediyorlar, kahve taze daha ne olsun. ayrıca her seferinde ufak bir deneme için farklı kahve çeşidi gönderiyorlar süper düşünce teşekkürler
  • 1 senedir kullandığım kahve tedarikçisi.
  • instagram'da rastladığım ve kahve paylaşımlarından etkilenerek sipariş verdiğim yeni kahveci. paraya kıyıp alabildiğim yörelere ait tek köken kahveleri, makul denebilecek fiyatlara satıyorlar. siparişimi de özenle paketleyip 1 gün içinde gönderince, kahveci listeme girmeye hak kazandılar. umarım bozmazlar.
  • facebook üzerinden reklamlarını gördüm ve sipariş verdim.

ödeme yöntemi olarak online ödeme ve havale var. ödemeden sonra her işlem için e-posta alıyorsunuz. örn: sipariş alındı, paketlendi, kargoya verildi vb.

yurtiçi kargo ile ücretsiz olarak gönderim yapıyorlar.

kahve küçük bir el çantasında geliyor ve aldığınız kahvenin yanında birde küçük bir farklı kahve hediye ediyorlar denemeniz için.

kahve profesörü değilim ama endonezya sumatra filtre kahveleri gayet güzel şu anlık
  • bi arkadaşımın önerisiyle alıp kullanmaya başladığım kahve markası.
    başta önyargılıydım ama bayaa bayaa iyi çıktı.
    benim favorim; colombia - medellin
    hem yumuşak içim hem aroması güzel.
  • malum döviz kriziyle kahve fiyatları da, üstelik çok tüketiyorsanız iyice arttı. fiyat-performans kriterine girmeden kahvelerini değerlendirirsek gayet başarılı, fiyat performans kriterine girersek kahveleri inanılmaz başarılı. reklama çok girmemek için detay vermiyorum ama her site gibi bunların da bir takım kampanyaları oluyor, üstelik kargonun yola çıkışından varmasına kadar bir kaç kere mail attılar, en son ilginizi çok beğendik minvali bir cevap atmak zorunda hissettim kendimi. benimle beraber kuzenim de 1 kilo almıştı denemek için.
    kuzenimin kocası 8/10
    kuzenim 8 buçuğu zorlar ama 9 vermek istemiyorum
    ben 8/10
    teşekkürler tropic
  • aylardır kolombiya menşeili kahvesini sipariş ettiğim, bir kez de guatemala'sını denediğim, hiç pişman etmeyen marka.

hepsiburada üzerinden başka markalar da denedim ama bunun kadar başarılısını göremedim.

hele geçen nish coffee diye paketi muazzam bir kahve sipariş ettim banabi'den, öyle iğrençti ki, ertesi gün çöpe attım. yine 2 katı fiyatına rağmen bunlardan sipariş verdim..
  • dominic santa domingo yu bir deneyin kokusu efsane
hesabın var mı? giriş yap