• içinde varolanların bile onca düşünüp kaşınıp içinden çıkamadığı* bir ortam üzerine, maalesef, gelişigüzel olmasa da aceleye geldiğinden olsa gerek küt kalmış yüzeysel analiz girişimleri. bir sonraki sayıya kadar bekleselerdi (ki bu üç ay eder) çok daha güzel yazılar çıkarabilirlerdi. sözlüğü hiç görmemiş okurların bu yazılardan "ne çıkaracağı", "sözlüğü ne olarak anlayacağı" mevzuları da düşündürüyor; ötesinde, kaygı veriyor.
  • söz konusu dergi

cogito, ki$ 2002 / sayi: 30'dur.

tedarik edilip ilgili yazilari bu ba$lik altina bir $ekilde aktarmak bana vazifedir.

(bkz: durumdan vazife çikarmak)
  • durumdan çıkartılan vazife gereği sözkonusu derginin ilgili sayısı bir kütüphaneden tedarik edilip ek$i sözlükle ilgili tespitlerin olduğu sayfaların fotokopisi çektirilmi$ olup bunları entry haline getirmek biraz zaman alacaktır.

önemli !! yardım ricası:

18 sayfalık yazılar toplamı a4 fotokopi kağıdında 9 sayfaya fotokopi olarak çektirildi. bunu bir scannerdan taratıp pdf midir nedir o formatlardan biriyle internet ortamında link haline getirecek ilgili ve bilgili arkada$ların yardımını talep ediyorum.
  • yardımsever arkada$ımız coffee and cigarettes'in desteğiyle pek yakında tüm makaleleri okuyabileceksiniz.
  • dergide yayımlanan 3 makalenin tamamını (dipnotlarıyla birlikte) a$ağıdaki linkten okuyabilir, bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

konuyla ilgili olarak cogito dergisi editörüyle görü$tüm* ve kaynak olarak derginin adı ve hangi sayı olduğu belli olduğu için bir sorun te$kil etmeyeceğini söyledi.

vatana millete hayırlı olması dileklerimle.

http://rapidshare.com/…/221205311/tara0001.pdf.html

spe$yıl tenks to:
    *dergiyi bulup ilgili makalelerin fotokopisi alan: robinbook
    *fotokopileri tarayıp rapidshare'e atan*: coffee and cigarettes
    *makaleleri okuyacak olan tüm sözlük yazarı ve yazamayanları.
hesabın var mı? giriş yap