aynı isimde "coğrafya kader (140journos videosu)" başlığı da var
197 entry daha
  • gereksiz duyar kasılmış.

sadece pkk sevicilerini duygulandıran "coğrafya kader" videosu.
  • 140 journos'ın yaptığı en taraflı video.
  • bir defa bile pkk ile bağlarından bahsedilmemiş, dağdaki terörist kardeşinden bahsedilmemiş. hele o çocukları ile oynadığı görüntüler çok kanıma dokundu. çünkü bu itin mensubu olduğu örgüt yüzünden yüzlerce çocuk babasız kaldı.

sizin ben yapacağınız algıyı sikeyim it oğlu itler.

tanım : teröristin ponçikleştirilerek aktarıldı video.
  • videoda şeref, haysiyet sahibi insanlar var, kendisini desteklediğim için bir kez daha onur duydum. iletişim başkanlığının ışıkları bu gece sönmeyecek, aşağıdaki faşolardan belli oluyor, hoşt hoşt!
  • evet beyler şöyle bir arkamıza yaslanalım, izlediğimiz vidyonun müzik sesini düşürelim (zaten alt yazı var) , vidyodaki kişilere odaklanalım.
    başak demirtaş; sd'nin eşi kendisi , dış görünüm olarak gayet hanımefendi , sıcakkanlı ve eğitimli, bir kişiye benziyor. burada bir sorun yok karakterlere devam edelim.
    demirtaş'ın kızları: vidyodaki suçsuz ve günahsız üç kişiden ikisi.
    anne demirtaş: suçsuz ve günahsız üç kişiden sonuncusu.
    getir götür yapan tipler: yamulmuyorsam yengenin getir götürünü yapıyorlar, özgeçmişi zorlasam arifin attığı golü ararken kandil'e falan düşerim diye korkuyorum .
    neyse gelelim vidyonun analizine, buradan 140journos ekibine sesleniyorum muhakkak okuyorsunuz buraları bunu biliyorum, sizden ricam vpn açıp bestgore'de türk askerlerine yapılan tuzakların ( ki adamlar ya uzaktan bomba , ya da pusu ile öldürüyorlar, ışid ve azerbaycan bunların ırzına geçti cephe savaşında) bir kaçını izleyip video çektiğiniz şahsiyetlerin kimler olduğuna tekrar bakmanız.
    mevcut vidyoda olaydan bihaber ve günahsız sd'nin annesi ve çocukları var, benim şahsi görüşüm.
    vidyo sonlarında öğretmenlikten istifa etmiş yenge, kocasının öüretmen katillerinin heykelini dikme hayali olduğunu bilmiyor zannedersem.
    tabi selo içerde, yenge istifa etmiş, yıllık 1kg örgüt yardımıyla sırtları yere gelmez, maddi olarak çokta zor durumda değiller.
    selo , bir ülkücü olarak senden cidden umutluydum, kürt halkını temsil eder güzel şeyler olacak diye içim kıpır kıpır olmadı desem yalandır.
    ama şunu söyleyeyim, o jette özel harekata sakso çeken apo'nun heykelini dikecek adamı halk kendi eliyle sallandırır.
  • içim parçalandı lan. kadının bütün hayatı diyarbakır'da geçmiş. selo'ya ise maalesef üzülemiyorum. evet o zaman tutuklanması siyasi bir karar ama herhangi bir hukuk devletinde zaten bir terör örgünün liderinin heykellerini dikmek, posterlerini asmaktan bahsettiği an tutuklanması lazımdı. hadi gidin amerika'ya da ben bin ladin'in heykelini dikeceğim diye meydanlarda konuşun bakayım. ladin kaç amerikalı öldürmüştür, öcalan kaç türkün ölümüne sebep olmuştur.
  • siyasi tercihlerden bağımsız, izlediğim en boş belgeseldi bu. hiçbir şey anlatmayan bir görüntü kolajını andırıyor belgeselden çok.
  • sakın izlemeyin! izleyince otomatik olarak vatan bölünüyormuş. ak parti kaç yıldır neden iktidarda sayenizde anladım.
  • "şöyle ağladım böyle ağladım" diye yazan suserlere bir sorum var. sizce herhangi bir politikacı ile ilgili belgeselde gözlerinizin dolması normal mi? herhangi bir politikacıyı bu denli sevmek normal mi?

recep tayyip erdoğan diyip ağlayanlar ne kadar saçmaysa bu da aynı derecede saçma. ekstremde kalan bir hareket. bu insanlar siyasetçi, kardeşiniz, babanız değil
  • "biri bağıra bağıra sürekli barış kardeşlik özgülük falan diyor ise oradan kaç. bir şeyleri gizlemeye çalışıyordur. tıpkı sürekli ırz namus ahlak diye bağıranlar gibi." demiş efe aydal. ne kadar masum muş yaa bu adam. apo'nun heykelini dikeceğim diyen o değilmiş gibi, televizyona çıkıp destekçilerini sokağa döküp polisle çatışmaya sokmamış gibi, ypg'ye sırtını dayamamış gibi... gerçi money is green, ne kadar para verdilerse artık, masumlaştırmak için yarım saatlik video çıkarmışlar.
287 entry daha
hesabın var mı? giriş yap