şükela:  tümü | bugün
  • beni rahatsiz eden durum. sebebi, guzel kizlarin cevresinde her zaman yakisikli ya da iyi kalpli birini bulamamalari (benim gibi). ve hayir, ortalama guzellikteki kizlardan bahsetmiyorum. cidden guzel olan kizlar. bende yakisikli biri olarak yalniz olabiliyorum zaman zaman. çevremde her zaman yalniz guzel kiz bulunmuyor, dolayisiyla karsilasamiyoruz, tanisamiyoruz. eger cidden guzelseniz ve iyi kalpli iseniz, tanismak icin bana mesaj atabilirsiniz.

not: cirkinler mesaj atmazsa sevinirim. ve kotu niyetliler mesaj atmasin lutfen.
  • önerme sahibinin cinsiyetini çok merak ediyorum.
  • benim çevremde var böyle bir kız ama sebebi çevresinde yakışıklı adam bulamaması değil cidden kriterlerinin allahu ekber dağlarına cikarmasi. arkadaş hem yakışıklı hem kariyerli hem zengin hem düşünceli hem de buna kul köle olurken bir de üzerine sahiplenici erkek olsun istiyor. bence güzel kızların sorunu bu.
  • tanim:ınci sözlükten gelen isyankar delikanli.
  • bende yakışıklı biri olarak değil ben de ....... olarak yazılır bu biiiiir,
    çok yakışıklı ve iyi biri olsan bile sonuçta biraz kamil ve cahilsin bu ikiii,
    bir de madem her şeyin çok iyi buradan sürpriz kupon yapacağına bir mekana gidip hatun düşürsen de milleti kendine abazaya bak saf-temiz-düzgün adam ayağına karı kaldırmaya çabalıyor diye kendine güldürmeseydin keşke bu da üüüüç.
  • bu lavukları sayıyla mı alıyorlar lan sözlüğe ?

yazarların neredeyse yarısı, başlıkların 1/4'ü resmen troll...
  • aksine güzel kızların hepsini kapmışlar, çirkinleri bile kapmışlar hatta bu nasıl yokluktur.
  • roketim geldi ama güzel olsun. (bkz: elon musk’un şirketi space x, yörüngeye fırlatılan bir roketi tarihte ilk kez geri dünyaya indirmeyi başardı!)
  • yanlış önerme.
    hiç bir güzel yalnız değil, olamaz, olamamalıdır da.

sana yalnızdır o. kalbinde biri vardır, sevdiği biri vardır. kendisi seçilecek kadar güzel olduğu için de seçici davranıyordur. o yüzden de sana öyle geliyordur.

bir an evvel sevgili bulup vakit geçirecek boş bir insan değildir. acele etmesine gerek yoktur yani. kitabını okur, müziğini dinler, arkadaşlarıyla gezer tozar, sinemasına gider, güzel bir hobisi de vardır. öyle mutludur çünkü. evde kalma korkusu da yoktur. kendini mutlu edecek birinin gelmesini bekler. bekler. bekler...

ve baaaam!... turnayı gözünden vurur. ondandır o yalnızlık. boşuna uğraşma çocuk sen