• çoğunlukla genellikle. zaman içinde çoklukla.
  • pilli bebek'in yeni albümünden tadımlık bir şarkı.

sözleri:

çoğu zaman küçük bir an
    yeteri kadar anlatır
    bağışlanan bir çocukla
    aynı oyunda oynaşır

başucunda aynı düş
    aynı kitap aynı gülüş
    sıkılır kolaylığın kupkuru
    coşkusundan
    kalabalığından

uzanır mavi mercana çiçek çiçek bir rüzgara
    renk renk görür gece
    usul usul parlayınca aklımda
    bir huzur binbir gece

sonuna kadar seyreder alem
    yanağında gökyüzünü
    hırçın rüzgarlar
    okşar yaban gülünü

seyreder alem yanağında gökyüzünü
    hırçın rüzgarlar
    okşar yaban gülünü
    döner yüzünü hayallere
  • pilli bebek'in yıllar sonra çıkaracağı yeni albümün işaret fişeği. leziz bir tat, yine...
  • bir kaç şarkılık pilli bebek'çi olsam da ilginç bir şekilde bu şarkı ilk dinleyişte çarptı beni. yeni albümün çok güzel olacağına bir işarettir umarım.
    şuradan dinlenebiliyor :
    https://www.youtube.com/watch?v=c4kkfpg-yvk
  • loop'a alınacak ve nakarat kısmı kolayca dile dolanacak şarkılardan birisi. belki de havaların ısınmasından dolayı bilmiyorum ama akşam güneşinde deniz karşısında soğuk biramı içerken aldığım hazzı verdi bana.
  • pilli bebek'in damakta mükemmel bir tat bırakan yeni parçası. kendilerini 21 nisan kadıköy sahne'de dinlemek için can atıyorum.
  • üç gündür aralıksız dinlediğim enfes şarkı.
  • cem kısmetin ve pilli bebeğin yine harika işler çıkartacağının garantisini veren replay üstüne replay yaptıran şarkı
    edt: artık albümün tamamı çıksa da dinlesek
  • uzerinde takriben iki yil kadar calisilarak dinlemeye sunulmus bir pilli bebek sarkisi. bana bir kizimin oldugunu dusunduruyor,uzun yolda dinlerken hayal ettiriyor cok yonlu,cok hos.
  • hayatindaki her ana ait bir pilli bebek sarkisi barindan azili bir pilli bebekci olarak asiri begendigim sarki. bi kac gecedir kendime, kendi kulagima söylüyorum sadece sarkiyi. en cok kendime hediye ediyorum ulen.
hesabın var mı? giriş yap