şükela:  tümü | bugün
 • macosta da şöyle yapılıyor ama mac pro dışında cihazı yakma riskiniz var. bitcoin, litecoin derken başka şeylerin a. koyim derken kendinizi buluverirsiniz:

  http://cointellect-turkce.blogspot.com.tr/…mak.html
 • mining yapmak artık zarar ettirdiğinden, hiç girişilmemesi gereken olaydır. ille denenecekse miningrigrentals.com'dan rig kiralanıp bir havuza yönlendirip denenebilir. tabii bu da alt.coinler için geçerlidir. bitcoinde atı alan üsküdarı geçti.
  işte üsküdar: http://bit.ly/cinde_bitcoin_madenciligi (life ınside a secret chinese bitcoin mine)
 • bu işe yeni başlamak ve öğrenmek isteyenler için şu an mining yapmak çok zor ve bunu sizin adınıza yaptığını söyeyen sitelere üye olup ödeme yapnak da riskli. şu an için en güzeli reklam gelirlerinden para kazanmak için her tıklamanızda satoshi (şu an blok zincirinde kaydedilen bitcoin para biriminin en küçük birimidir. bir bitcoin'in yüz milyonda birine eşittir) (0.00000001 btc) dağıtan siteler. bitcoinin değerinin de sürekli arttığı göz önüne alınırsa, denemekte fayda var. benim uzun süredir kullandığım ve memnun kaldığım site;
  http://bitfun.co/?ref=c5b965811b49
  öncesinde herhangi bir ödeme yapmadığınız için de içiniz rahat :) ayrıca ekonomist cenk babaeren de bu sitenin güvenilir olup kendisinin de kullandığını belirtmiştir.