şükela:  tümü | bugün
 • --- spoiler ---

  scam alert

  --- spoiler ---

  nur topu gibi yeni bir network marketing * oluşumu. vaatte bulundukları şey bitcoin gibi yeni bir kripto para kuru.
  (bkz: buralar değerlenecek)
  (bkz: buralar dolacak)
 • tahminim o ki bu işin -en azından- ortaklarından biri enes olgun. buraya yazıp gidiyorum.
 • megacılar ve diğer eski network çalışanları yavaş yavaş girmeye başlamışlar. zaten böyle oluşumlara daha önce network yapıp kazıklanan insanlar ilk önce girerler. sanırım maksat yeniyken girip hemen lider olup parsayı toplamak.

  internet sitesi
 • incir.com batınca liderleri buraya yığılmışlar.

  sanırım türkiye direktörü ali dinler. kendisi bir video paylaşmış.

  https://www.youtube.com/…continue=141&v=djlslo7fhek

  bitcoin örneğini veriyor. yasaldır diyor. ponzimidir diye açıklıyor.

  türkiye’de bitcoin ile alım satım imkanı sunan tek adres btcturk’ün banka hesapları kapatıldığından haberi varmı yokmu bilmiyorum.

  http://www.webtekno.com/…el-h19639.html?ckattempt=1

  yasal olan şey neden kapanır ?. kendisi facebook hesabından bir açıklama yaparsa hemen paylaşağım. yanlışım varsa düzeltsin.

  edit 1 : gemisi batanlar burada. incir.com'dan sonra kariosçularda coinspace ci olmuşlar.
 • türkiye'nin yeni keriz silkeleme aracı. ne kadar girmeyin para kaptırmayın desek bile gireceksiniz ve para kaptiracaksiniz. o yüzden aptallığınızın tadını çıkarın.
 • en çok da bu keriz silkeleme araçlarına yakalarını kaptırıp sözlükte akılları sıra reklam yapanlara gülüyorum. dışarıdaki adam bilmiyor, anlamıyor bir şekilde yakasını kaptırıyor da sen bari yapma be adam diyorum içten içe. bitcoin başlığı orada tüm yüceliği ile arz-ı endam ediyor. aç, bak, oku. coin işine meraklıysan bitcoin ile yatırımını yap. ama hiç kimsenin bilmediği, başlığının bile açılmadığı, birden bire peydah olmuş saçma sapan bir s-coin işine girme be adam.

  sanıyorlar ki bitcoin'in 1 dolarlardan bugüne gelmesi, s-coin'de de olacak.
  zamanında incir ile kafamı siken arkadaş utanmadan gelip bana bunu söylüyor bir de.
 • adamlar ofia acmis bursa'da takim elbiseli bekliyorlar. enterasan bir sey is haninin 4. katindaki bir burodan bitcoine kafa tutmak.
 • çok şükür entry'sini silip kaçan bir ezik dışında reklamı dönmedi sözlükte. ama çok fena keriz silkelemişler. incir'de batan arkadaş gelip önerdi. şaka mı bu dedim. pek üsteleyemedi. kendisi bile güvenmiyor sanırım bu işe.
 • o kadar taraftarının ardından akıbetini merak ettiğim bitcoin efsanesinden nemalanmaya çalışan ponzi şemasıdır.

  akıbetini bilenler yazarsa sevinirim.
 • her ne kadar iddia etseler de saadet zincirinden hiçbir farkı yoktur. sakın inanmayın! sizlere gelecekler, "coinleriniz günde şu kadar birikecek", "coin değeri günden güne şu kadar artacak" diyecekler. "bitcoin'de 27 doları olan adamın şimdi şu kadar milyon doları var" diyecekler, "yatırımı yapın unutun" diyecekler. "sağ kol, sol kol" diyecekler. sevgili okuyucular, bunlara inanmayın. kesinlikle ve kesinlikle bu yapı bir saadet zinciri oluşumudur. içerisindeki kişilerin tek amaçları yeni üyeler yapmaktır. şimdi de kendilerince üst düzey kişiler, türkiye çapında gezip üye topluyorlar. işte o aday üyelerden biriyseniz, bu kişilere ve bu tür oluşumlara kesinlikle itibar göstermeyip hayallerinize de dokunmalarına izin vermeyiniz.

  edit: entry'den sonra hürriyet'te yapılan titan haberi