şükela:  tümü | bugün
  • --- spoiler ---

scam alert

--- spoiler ---

nur topu gibi yeni bir network marketing * oluşumu. vaatte bulundukları şey bitcoin gibi yeni bir kripto para kuru.
    (bkz: buralar değerlenecek)
    (bkz: buralar dolacak)
  • tahminim o ki bu işin -en azından- ortaklarından biri enes olgun. buraya yazıp gidiyorum.
  • megacılar ve diğer eski network çalışanları yavaş yavaş girmeye başlamışlar. zaten böyle oluşumlara daha önce network yapıp kazıklanan insanlar ilk önce girerler. sanırım maksat yeniyken girip hemen lider olup parsayı toplamak.

internet sitesi
  • incir.com batınca liderleri buraya yığılmışlar.

sanırım türkiye direktörü ali dinler. kendisi bir video paylaşmış.

https://www.youtube.com/…continue=141&v=djlslo7fhek

bitcoin örneğini veriyor. yasaldır diyor. ponzimidir diye açıklıyor.

türkiye’de bitcoin ile alım satım imkanı sunan tek adres btcturk’ün banka hesapları kapatıldığından haberi varmı yokmu bilmiyorum.

http://www.webtekno.com/…el-h19639.html?ckattempt=1

yasal olan şey neden kapanır ?. kendisi facebook hesabından bir açıklama yaparsa hemen paylaşağım. yanlışım varsa düzeltsin.
  • türkiye'nin yeni keriz silkeleme aracı. ne kadar girmeyin para kaptırmayın desek bile gireceksiniz ve para kaptiracaksiniz. o yüzden aptallığınızın tadını çıkarın.
  • en çok da bu keriz silkeleme araçlarına yakalarını kaptırıp sözlükte akılları sıra reklam yapanlara gülüyorum. dışarıdaki adam bilmiyor, anlamıyor bir şekilde yakasını kaptırıyor da sen bari yapma be adam diyorum içten içe. bitcoin başlığı orada tüm yüceliği ile arz-ı endam ediyor. aç, bak, oku. coin işine meraklıysan bitcoin ile yatırımını yap. ama hiç kimsenin bilmediği, başlığının bile açılmadığı, birden bire peydah olmuş saçma sapan bir s-coin işine girme be adam.

sanıyorlar ki bitcoin'in 1 dolarlardan bugüne gelmesi, s-coin'de de olacak.
    zamanında incir ile kafamı siken arkadaş utanmadan gelip bana bunu söylüyor bir de.
  • adamlar ofia acmis bursa'da takim elbiseli bekliyorlar. enterasan bir sey is haninin 4. katindaki bir burodan bitcoine kafa tutmak.
  • çok şükür entry'sini silip kaçan bir ezik dışında reklamı dönmedi sözlükte. ama çok fena keriz silkelemişler. incir'de batan arkadaş gelip önerdi. şaka mı bu dedim. pek üsteleyemedi. kendisi bile güvenmiyor sanırım bu işe.