şükela:  tümü | bugün
 • kullanıcı dostu arayüze sahip hacimleri pek de fena olmayan çiçeği burnunda kripto para alım satım borsasıdır. üyelik işlemleri ve bakiye çekim işlemleri herhangibir evraka bağlı değildir. lakin sıkı bir hesap güvenliği politikası izlemektedir. kullanıcılarına sunduğu referans sistemi ve dağıttığı bol hediyelerle öncülleri gibi yakın zamanda adından çokça söz ettirecektir. `:iyi yağladım hea(:`
 • son dönemlerde yaptıkları promosyonlar ile dikkat çekmektedir.
  örneğin 06.06.2018 itibariyle yeni bir promosyon daha başlatmaktadır. elinizde bulunan cet token miktarına göre toplam 1,3 milyon trx hediye ediyor. duyuruyu yaptıktan sonra cet token fiyatı %60 civarında oynadı. ayrıca bazı gelecek potansiyeli olan, henüz büyük borsalara girmemiş token ve coin'leri buradan alabilirsiniz.
  üye olmak için dilerseniz referanslı bu linki kullanabilirsiniz.
  ya da
  doğrudan sitenin linkini bırakıyorum buraya.
 • geleceğin binance borsasına benzettiğim çiçeği burnunda kripto para borsası.
  bunun cet adında kendine ait para birimi vardır tıpkı binance coin gibi. binance borsasında da alım satımlarda bnb kullanırsanız %50 indirim alırsınız, coinex borsasında da aynı şey geçerlidir.
  cet kullanırsanız trade yaparken ödediğiniz fee %50 oranında düşer.

  şu sıralar, üye olup id verification yapana 100 cet hediye etmektedir ki buda 5.3 $ yapmakta. geleceğin binancesi olarak görülebilir.
  üye olmak için: https://www.coinex.com/…unt/signup?refer_code=zm9d5
 • coinex exchange oldukça başarılı, transferler hızlı. sürekli yeni kampanyalar yapıyorlar. en önemli özelliği de exchange üyeleri arasında yapılan transferlerin ücretsiz olması. yerinizi alın, ilerde bnb gibi değerlenecektir.yeni bir binance olmaya aday. üye olup kyc yapan herkese kendi coini olan cet'ten 100 adet veriyor. ayrıca elinde cet bulunduranlara temmuzdan itibaren yüklü şekilde airdrop yapılacak. belirli sürelerle coin burn yapacak cet sadece son bir ayda 9 kattan fazla arttı. borsa gittikçe popülerleşirken cet de değerini arttırıyor. aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz.

  https://www.coinex.com/…unt/signup?refer_code=a39yw
 • coinex.com

  an itibari ile dünya geneli hacimde 1. sıraya oturan en büyük kripto para borsası.
 • hydro almak için aylar öncesinde üye olduğum site. ilk başlarda çok dandik olduğunu düşündüm ve hacim de düşük olduğu için kendi coini cet'i almayı hiç düşünmedim. şu an inanılmaz kampanyalar ve mning olayı ile kendi coini cet gözümün önünde 20x yaptı.
 • önce biraz bilgi.
  coinex viabtc adında bir şirketin alt şirketi; yani yeteri kadar güvenilir bir şirket.
  android ve ios uygulaması var ki bu da bir ekstra. bch üzerinden trade yapıldığında fee yok , btc üzerinden diğer sitelere göre daha düşük. cet coin bulunduranlara ayrıca binancedeki bnb coin gibi komisyonda indirimler var.
  ayrıca en güzeli elinde cet bulunduranlara, komisyon gelirlerinin %80inin, bulundurma oranına göre dağıtıyorlar. güzel bir kampanya ki bu bile cet coinin fiyatını yeteri kadar arttırır. bnb'nin nasıl olduğunu zaten gördük.
  adettendir coinex

  edit: elinde cet bulunduranlara, card airdropu mevcut.
 • binance’deki hold olan nanolarımı attığım yeni cripto borsası. elinde nano tutanlara coinex borsası cet veriyor. yeniden nano almayıp hold daki nanolar atılabilir.

  ayrıca kendi coini cet coini de binance ilk açıldığındaki bnb coinle karşılaştırabilirsiniz. bakalım 2-3 ay içerisince cet coinin fiyatı ne olacak. güncel fiyat 0,093 dolar

  ref: https://www.coinex.com/…unt/signup?refer_code=b9m7k
 • coinex elinde cet bulunduranlara cardstack airdropu yapacak. aşağıdaki linkten coinexe üye olabilirsiniz:

  https://www.coinex.com/…unt/signup?refer_code=a39yw
 • yakında hacklenir.