şükela:  tümü | bugün
 • nasıl çalıştığını anlamadığım site. anlayan varsa bir anlatsın hele.
 • yurtdışındaki o kadar siteden sonra bilmiyorum bunu kullanır mısınız ama, ola ki buraya kayıt olacaksanız aşağıda belirteceğim ref'li link üzerinden üye olursanız vallahi de billahi de sevinirim.

  https://www.coinexchange.io/?r=76e48f23
 • altcoinler için bir miktar eth çekeyim dedim demez olaydım. eth hesaba geçti fakat anladığım kadarıyla bir de manuel onay süreci var. dünden beri pending deposit olarak duruyor. onay almış bir transferi bekletmenin amacı nedir? ben her seferinde böyle manuel onay bekleyeceksem ne anladım bu sikişten? hah bir de refli link atığ bir açıklama dahi yazmayanların da taa amına koyim. amın atmıkları.
 • gerçek bir shitcoin borsasıdır bura. shitcoin, bullshitcoin gibi coinler var şaka değil yani. pump and dump'çıların mekanıdır.

  öte yandan yeri yurdu belli değildir, dolayısıyla güvenilirliği şüphelidir. biraz da dandik bi sitedir. yavaştır, bazen hata verir falan ne biliyim. ama bu tip dandik yerler kar etmek için elverişli olur genelde. alakasız fiyatlar görebilirsiniz. tabii yüksek hacimli işlemler yapıyorsanız şu an için işinize yaramaz gibi. fazla hacim yok.

  para yatırma ve çekme yalnızca kripto olarak yapılabiliyor. çekerken gayet hızlıydı, yatırırken ise bazı coinlerde fazla bekletebiliyor çok onay istediği için.

  şimdilik bu kadar. bi ref'i hak etmişimdir umarım.
 • buradan kaydolabileceğiniz coin özellikle zor bulunan yeni coinlere erken yatırım yapmak için bire bir exchange: https://www.coinexchange.io/…et/synx/btc?r=1c5f0b3f
 • coinmarketcap sitesinde hangi coine baksam bu borsa da var. açıkçası yeni üye oldum. araştırıp öğreneceğiz.
  adresi : coinexchange.io

  edit : çoğu borsa üyelik almazken hiç değilse giriş yapılacak bir borsa.