şükela:  tümü | bugün
 • bir faucet sitesi daha. yeni sanırım. önlerden doluşun. az önce başladım ben de. bakarsın bu da değerlenir. freebitco.in ile aynı sistem. şu an her çevirmede 0.00030613 veriyor. 1 ripple 1.15 dolar. 1 hafta içerisinde değeri 30 cent artmış ripple'ın. denemeye değer. sürekli bir artış söz konusu. cepleri doldurmak lazım şimdiden.

  refli link: https://coinfaucet.io/account?r=ndgmciwysgz
  refsiz link: https://coinfaucet.io/

  edit: başka dijital para kazanma yolları

  (bkz: #72979813)

  edit: arkadaşlar site sıkıntı yaratıyor bazen. çerezleri temizlemeniz falan gerekiyor girmeden önce. ben ayrı bir tarayıcı indirdim burası için. böylesi daha az sinir bozucu. eğer sorun yaşıyorsanız, siz de öyle yapabilirsiniz.
 • bedavadan ripple biriktirmek için en çok tavsiye edilen site. ben başladığımda her saat başında 0.0004 civarı ripple veriyordu, şimdi ripple değer kazandıkça 0.0001 civarına düştü. site yeni olduğu için yeni özellikler eklemeye devam ediyorlar, lottery bölümü geçen hafta açıldı. multiply oyunu kısmı yapım aşamasında diyor. ama bitse de tavsiye etmem. freebitco.inde yaşadığım kötü tecrübeyi daha önce paylaşmıştım (bkz: #73078377).
  üye olmak, ufaktan biriktirmeye başlamak isteyen varsa refli link
 • siteye giriş yapmak için 40 tane reklama tıklamak zorunda mıyız?

  açıkçası bir faydası olacağını düşünmediğim dandik bir site.
 • ripple için bir musluk sitesi. ücretsiz coin basşlığından roll diyerek elde ettiğiniz sayılar tabloda hangi aralığa denk geliyorsa o kadar ripple hesabınıza geliyor.
  roll yaparak 3 dolarlık ripple kazandım ancak sonrakilerde ortalama düzeyde devam etti.
  açıkçası buralarda coin biriktirmek çok zor ancak haftada bir düzenlenen çekilişi var ve ciddi miktarlarda ücretsiz ripple vermekte.
  sadece haftalık çekiliş için bile üye olunup çevirmeye şans denemeye değer.
  adettendir diyerek site için link bırakıyorum.
  coinfaucet refli link

  ayrıca bu site benzeri bitcoin ve dogecoin veren 2 site de bulunmakta.
  bitcoin için olanının linki : freebitco.in link
  dogecoin için olanı ise: freedogecoin link