şükela:  tümü | bugün
  • 150$ alti bitcoin aliminda kimlik dogrulamasi (fotograf, kimlik vs.) gerekmeyen <belki de tek> site.

https://www.coinmama.com/

(bkz: ukteydim doldum)
  • artık bu site de verification istiyor. bizim türk siteleri gibi kimlikli bir selfie, kimlik arkalı önlü fotokopisi ile hesap onaylıyor. fatura istememesi güzel.
  • insanı palayançoya sokacak duruma getiren doğrulma sistemine sahip a4 kağıda site adı yüzünüz ve kimliğiniz gelecek şekilde resim atmak doğrulamanın adımlarından biri. ya doğrulama almazlar ya da doğrulamanın cıvığını çıkartırlar belli zaman sonra bu tür alım/satım yerleri
  • ister a4 kağıtla resim çekin, ister amuda kalkıp selfie yapın, 2 haftada bir verificationı tamamlayamayan ve maillere dönüş yapmayan site. hiç boş yere vakit kaybetmeyip farklı opsiyonlara yönelin.
  • we're currently under heavy load. every verification and support request will be answered, but we may need some time to get back to you. thanks for your patience!

açıklamasını sitelerine koyan borsa. yani yoğunluk var, biraz bekleyin fakat hepinizi tek tek onaylayacağız diyorlar.

buradan üye olabilirsiniz.