şükela:  tümü | bugün
  • https://coinmarketcap.com/ adresli kripto coinleri listeleyen bir web sitesi. takip etmek için harika.

alternatifi için (bkz: worldcoinindex.com)
  • genel tabloyu takip etmek için süper site. tek eksisi kurların ani olarak gösterilmemesi. ama yine de genel tablo hakkında fikir vermesi açısından çok faydalı bir site.
  • spekülasyon üzerine yapılan safi spekülasyon. tüm resimlerin henüz contemporary art'vari boş olduğu keynesyen güzellik yarışması.
  • yahoo finansı vs geride bırakarak yatırım kategorisinde abd'nin 1 numaralı sitesi olmuş.
  • bugün koreli piyasaları fiyat endeksi dışında bırakması sebebiyle gözüken suni düşüş ile insanlara panik satışı yaptırmış ve blockchain piyasasının bi kaç saat içinde yaklaşık 175 milyar usd küçülmesine sebep olmuş site.
  • kafasına göre marketleri piyasalardan hariç tutmaları sebebiyle kendilerinden soğuyup alternatif aramaya başlamıştım ki şunu buldum: (bkz: #73698661)
  • siteye reklam vermek istedik, bir de ne görelim.

minimum verilebilecek reklam bütçesi 25.000 dolar.
    alternatifi ondan daha iyi - (bkz: livecoinwatch.com)
  • adbank icosunda ne kadar etkili olduğunu gördüğüm site.

adamların icosu bayağı kötü gidiyordu coinmarketcap e bir reklam verdiler ve 3-4 günde hard cap yaptılar (12 milyon dolar yanlış hatırlamıyorsam)
  • yararli site. yalniz en buyuk handicapi, projeleri branslarina gore ya da sektorlere gore ayirma ozelliginin olmamasi. mesela ben saglik sektoru uzerine projelendirilmis coinleri incelemek istesem tek tek websitelerini acip incelemem gerekecek. coinleri sektorlerine ya da projelendirildikleri branslara gore ayiran baska site bilen degerli arkadaslar yesillendirirlerse cok makbule gececektir.
  • şu an coin'lerin lambo paritesine göre değerini de gösteriyor. olm sektör kan ağlıyor lan. ne lambosu. yalnız yarıldım sabah sabah. aslında yüksekken lambo koyup düşünce onu alışveriş arabasına çevirseler fena olmaz.