şükela:  tümü | bugün
 • fxpig ekibinin yeni kriptopara borsası. binance ve coinbase karışımı sağlam bi borsa olması bekleniyor. ico devam etmekte.

  satın almak ve üye olmak için: burdan
 • ico'nun ilk başladığı dönem fiyatı 0.03euro iken şimdiden 0.09'a gelen (roadmap, ve cap bağlamında alım oldukça artan fiyattan satış) ve ico hardcap'in sonuna doğru 0.15euro şeklinde satışa sunulacak yeni proje tokenları.
  projenin içeriği ise gayet sağlam ve binance ve diğer değişim borsalarına alternatif proje olarak ortaya çıkmış bir fikir. vaat ettiklerini gerçekleştirmeleri durumunda 2019'a binance için en ciddi rakiplerden biri olabileceği izlenimi uyandırmakta. böyle bir durumda şu an için token'a atfedilen değerin çok ciddi düzeylere çıkacağını kestirmek de güç olmasa gerek. biraz önce ekipten biri ile görüştüm ve şurdan gelecek yeni üyeliklerde ilk alımda %2.5 ekstra bonus verileceğini belirttiler. alt alım limiti içinse 0.1eth olduğunu belirtmekte fayda var.
  5-12 ay vadeli paramı katlamak istiyorum diyenlerin bir durup incelemesi gereken proje olduğuna inanıyorum. projeye girdiğiniz takdirde uzunca bir müddet kafanız rahat ve anlık takip yapmanız gerekmeyecek.
  bol kazançlar,
 • 11 centten başlayan main sale'i şu anda 12 cent seviyesinde, bitmeden 15'i görecek. borsanın mart sonu / nisan başı açılması bekleniyor.

  geçenlerde abd senatosunun kripto paralar üzerine yaptığı oturumda da gördüğümüz gibi regülasyonun ayak sesleri geliyor, böyle büyük bir potansiyeli bulunan bir sektörden devletlerin kaymak yemeyeceğini düşünmek zaten saflık olurdu. bu konudaki çalışmalar son aşamaya geldiğinde abd'de yoğun biçimde kullanılan asya menşeili borsaların pazar payı büyük ölçüde azalacak. bu noktada coinmetro gibi tüm aşamalarda yasal gerekliliklere dikkat eden borsaların yükselmesi kaçınılmaz olacaktır.

  kullanıcı dostu siteleriyle altcoin alımını geniş kitlelere ulaştırmayı hedefliyorlar, yaza doğru büyük olasılıkla bir bullrun göreceğimiz için piyasanın canlanmasıyla birlikte çok iyi bir ilerleme yakalamaları oldukça muhtemel. üç dört ay içinde binance'in piyasa değerine ulaşması ihtimallerin dışında değil. böyle bir durumda zaten ico'dan girenler parasını 30'a katlamış oluyor. coss.io gibi yarım yamalak yapılmış, kullanışlılık fakiri borsaların coinlerinin bile değerinin nasıl fırladığına bakarsak coinmetro'nun kolayca 10'a katlanacağını görmek zor değil. yıl sonunda 100'e katlanabilir bile.

  tabii ki kendi araştırmanızı yapmanızı öneririm, telegram grupları oldukça hareketli. 24 saat aktif olan sosyal medya ekiplerinin yanı sıra, şirketin ceo'su kevin bizzat sorularınızı cevaplıyor. ne idüğü belirsiz airdropları, icoları kovalamak yerine tercihimi bunlardan yana kullandım, kafam rahat.

  referanslı link
  telegram grubu