şükela:  tümü | bugün
  • fxpig ekibinin yeni kriptopara borsası. binance ve coinbase karışımı sağlam bi borsa olması bekleniyor. ico devam etmekte.

satın almak için: burdan
    pre-sale an itibari ile bitmiştir. ana satış için şubatı bekleyin.
  • ico'nun ilk başladığı dönem fiyatı 0.03euro iken şimdiden 0.09'a gelen (roadmap, ve cap bağlamında alım oldukça artan fiyattan satış) ve ico hardcap'in sonuna doğru 0.15euro şeklinde satışa sunulacak yeni proje tokenları.
    projenin içeriği ise gayet sağlam ve binance ve diğer değişim borsalarına alternatif proje olarak ortaya çıkmış bir fikir. vaat ettiklerini gerçekleştirmeleri durumunda 2019'a binance için en ciddi rakiplerden biri olabileceği izlenimi uyandırmakta. böyle bir durumda şu an için token'a atfedilen değerin çok ciddi düzeylere çıkacağını kestirmek de güç olmasa gerek. biraz önce ekipten biri ile görüştüm ve şurdan gelecek yeni üyeliklerde ilk alımda %2.5 ekstra bonus verileceğini belirttiler. alt alım limiti içinse 0.1eth olduğunu belirtmekte fayda var.
    5-12 ay vadeli paramı katlamak istiyorum diyenlerin bir durup incelemesi gereken proje olduğuna inanıyorum. projeye girdiğiniz takdirde uzunca bir müddet kafanız rahat ve anlık takip yapmanız gerekmeyecek.
    bol kazançlar,