şükela:  tümü | bugün soru sor
  • freebitco.in sitesinin kopyası gibi bir şey. fakat kumar oyunu daha farklı ve daha tehlikeli.

facebook hesabıyla direkt kayıt ve giriş yapılabilen her saat başı ücretsiz bitcoin kazandıran güzel bir site. siteye girince üst sağda facebook düğmesi var basınca hemen başlayabiliyorsunuz. yani kayıt işlemleri email doğrulama vb. ile uğraştırmıyor.

0.00197423 dolar ile 200 dolar arası bilgisayar programının atadığı rastgele sayıya göre her saat ücret ödemeden bitcoin sağabilir biriktirebilirsiniz. benim kişisel kanaatim bilgisayar random rastgele sayı üretmiyordur yani ya çıkarsa umudu ile saatte bir web sitesine girip tıklamanızı sağlıyorlar. yani 200 dolarlık bitcoinin birine çıktığını sanmıyorum.

siteye girince soldaki menülerden free btc yi tıklayıp "ben robot değilim" yazısının yanındaki kutucuğu tıklayıp onay gelince alttaki yuvarlak kırmızı roll yazan düğmeye basıyoruz. bilgisayar programı rastgele bir rakam ortaya atıyor. bu rakam genelde 9886 nın üzerindeyse daya yüksek bitcoin kazanabiliyorsunuz. bunu her saat yapmanıza izin veriyor.

her hangi bir reklam vb. yok. fakat riskli kısım şu ki jackpot diye bir kumar alanı var. burada gerçek facebook kişileriyle ortaya para koyup bilgisayarın rastgele seçtiği kişi tüm parayı alıp gidiyor tarzı kumar oyunu da var. kumara meyilli tipler için çok riskli bir site olabilir. yani elinde avucunda ne varsa alabilirler. şu da olabilir komplo teorisyeni kafasıyla yaklaşırsam kumar masasına oturan tipler firmanın elemanlaır olabilir yazılım onların hesabını tanıyıp her seferinde onları kazandırıyor olabilir. arada sırada sivillere de kazandırıp daha da cesaretlendirdiklerini de düşünüyorum. kısacası kumar kısmına bulaşmayın

https://coinopen.io/?r=31809