şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir çeşit wallet şeysi.

  https://coinpot.co/dashboard -ref yoktur-

  güzel yanı 10.000 satoshi için bin satoshi komisyon alıyor. 50.000 den fazla birikiminiz varsa komisyon almıyor. şaka gibi. daha bügün btc türk 14 lira komisyon gömdü. orayla kıyaslarsak efsanedir.

  yine bu wallet üzerinden btc ve bikaç altcoin mine edilebiliyor. ve güzel de getiriyor. her 5 dakikada bir otomatik aktarıyor.

  aşağıda referanslı linklerini verdiğim faucet siteleri 15 dakikada bir coinpota ödeme çıkartır. referanslı üye olursanız bana da sizin kazandığınızın yarısı kadar hediye ediyor.

  http://bitfun.co/?ref=afebfa5596ff

  http://bonusbitcoin.co/?ref=2cc4dfa7dd62

  bu sitelerden başka https://freebitco.in/?r=5665034 adresinden de ufak ufak geliyor. ancak burası coinpota aktarmaz.

  bu 4 site üzerinden ayda ilk zamanlar 25 lira sonra ufak ufak artarak 50 -100 liralık btc kazanılmakta.

  eh eşek değiliz ya az biraz da kendimiz satın alarak ufak bir btc yatırımı yapabiliriz. * *

  sorular için bir yeşil kadar yakındayım.
 • başlangıç için kendi adıma en mantıklı bulduğum yer bedava farklı faucetlerden toplanan coinleri burada biriktirip sonrasında wallet'a aktarabiliyorsunuz. bu sitede coin biriktirmek için kullanılabilecek faucet sitelerinin listesi şu şekilde:

  (önce tabi coinpot.co'ya girip email ile hesap açmanız ve aşağıdaki sitelere o email ile kayıt olmanız gerekli ve yeterli)

  bonusbitcoin.co en yüksek veren site bu benim tecrübemde ama 15 dakikada 1 claim yapabiliyoruz.

  bitfun.co iyi miktarda ve sık sık satoshi veriyor.

  moon bitcoin 5 dakikada bir satoshi veriyor.

  moondash dash coin veriyor ancak coinpot'ta rahatlıkla bitcoin'e convert edebiliyoruz

  moonliteco.in lite coin veriyor aynı şekilde convert edebiliyoruz bitcoin'e

  moondoge 5 dakikada bir doge coin veriyor yine convert edebiliyoruz bitcoin'e
 • en mantıklı facuet şeysi. kaydolup direkt sömürmeye başlıyorsun. 5-10-15 dk bir toplayıp biriktiriyorsun. uğraşmaya değmez ama istersen aynı anda kendi makinenden minning de yapabilirsin. sonra topladığın coinleri convert ile tek bir coine çevirip ordan hooop cüzdana.

  tabi bunlar parasına kıyıp coin alabilecekler için yazılmadı. ben para veremem ama işsizin tekiyim diyorsanız abanın. öyle freebitcoin gibi sitelerle uğraşmayın.
 • seneye haziran ayında dolacak domain süresi ile beni ufaktan kıllandıran site.
  adamlar 1 yıllık domain almışlar.

  şimdilik çok iyi gidiyorlar ama bu tip yerlerde büyük rakamlar tutmamak lazım.

  şu an 250 300 liralık bch ve 20 liralık btc var. sağlam bir wallet bulup aktarıcam.
 • ufak ufak kazandırsa da en sağlam btc toplama şeysi
 • tecrübeme göre ise yarayan tek crypto coin kazanma sitesi. zira simdiye kadar ödeme aldigim tek faucet sitesi burasidir (2 kez aldim)

  taktik olarak, asagidaki sitelerden hepsinden düzenli araliklarla biriken bonuslari bonuslari toplayin, ben bir sabah bir de aksam topluyorum böylece her iki seferde de güzel bir miktar coin birikmis oluyor

  cekim yapmak istediginiz zaman coinpot.co/dashboard sayfasindan hepsini hedeflediginiz para birimine cevirin, ve bingo!

  http://moonliteco.in/?ref=b2781053ff5a
  http://bonusbitcoin.co/?ref=6441a05a7505
  http://bitfun.co/?ref=93b379c6b08e
  http://moondash.co.in/?ref=d88d70861617
  http://moonbit.co.in/?ref=f1673f14bf17
  http://moondoge.co.in/?ref=1ce1141336f3

  minimum withdraw miktarlari su sekilde
  0.0001btc // 0.0001bcc // 50doge // 0.002ltc // 0.0002dash
 • burası bir micro wallet. yani faucet denilen çok küçük miktarlarda bedava coinler veren sitelerden aldığınız coinleri biriktirmenizi sağlayan bir cüzdan. ben bu siteden 2 kere ödeme aldım. bitcoin, bitcoin cash, dogecoin,litecoin ve dashcoin desteklemekte. cüzdanınızda ki paraları kendi aralarında çevirme imkanı tanıyor.

  bu cüzdanla çalışan faucetlerin güzelliği uzun zamandır sorunsuzca hizmet veriyor olmaları, giriş yaptığınız her gün için sadakat bonusu, referans olduğunuz her bir kişi için referans bonusu ve mystery dedikleri şansa dayalı bir bonusları var. bu faucetlere üye olurken coinpot.co sitesine verdiğiniz mail adresinizi vermeniz yeterli olacaktır. faucetlerden topladıklarınız anında coinpot hesabanıza geçecektir. entrynin devamına referanslı linklerimi bırakıyorum size hiç bir zararı olmadan beraber kazanabilmemiz için kullanabilirsiniz.

  öncelikle coinpot.co adresine üye oluyoruz.

  dashcoin için; bu adresi

  bitcoin için ; bu bu ve bu adresleri

  litecoin için buraya

  ve son olarakta dogecoin için bu
  adrese kayıt oluyoruz.

  kayıt işlemleri her site için çok kısa sürüyor. benim önerim gün içerisinde en az 2 kere kontrol etmek. tüm sitelerde biriken ödülleri toplamak 4-5 dk kadar sürüyor, ben günde 6-7 kere toplama işlemi yapıyorum. konuyla ilgili sorusu olan arkadaşlar yeşillendirebilirler. yazar olmayanlar içinse buraya telegram adresimi bırakıyorum.
 • muhtemelen pılı pırtıyı toplayıp kaçan site. zaten domain süreleri 2018 haziran ayı filandı. yani 1 yıllık domain almıştı. toplam 25 30 dolarlık alt coin vardı. dönerse bizimdir dönmez ise hiç bizim olmamıştı diyeceğiz.
 • burası uçtuğuna göre yerine kullanabilinecek bir cüzdan war mı?
 • giriş seviyesi coin cüzdan için güzel sitedir. ayrıca uçma kaçma falan yok, site altyapısında zannedersem bir sorun oldu yarım saattir ben de giremedim ama şu an çalışıyor.