şükela:  tümü | bugün
  • paranizi alip kaçma olasılıkları çok yüksek. neden mi? başımdan geçen olayı anlatayım.

yerli facebook bitcoin gruplarindan birinde ucretli reklam yaptirmışlar. en düşük komisyon falan demişler. ben de düşük komisyon değil dedim, daha düşükleri var dedim ve hangilerinin daha düşük olduğunu yazdım. önce yorumumu sildirdiler. yorumum neden silindi dedim, bir daha silip beni gruptan attılar. sonra da facebooktan tehdit mesajları atmaya başladılar. atan kişi de borsanın kurucusu. bakın ad soyad vermiyorum. ama çok güzel ss'ler atabilirim buraya. beni bulacakmış, erkeksem numaramı verecekmişim. neden? çünkü en ucuz komisyon bu değil dedim.

bu ne idüğü belirsiz mafyöz heriflere sakın ha paranızı emanet etmeyin. kafasında en ufak şüphesi olan varsa bana ulaşsın ekran görüntülerini paylaşacağım.

bunun haricinde teb bankası ile hicbir alakalari yoktur. teb'in boyle bir borsadan haberi de yoktur. haberi oldugunda ne olacagini hepimiz biliyoruz. teb'in ismini kullanarak reklam yapmaya çalışıyorlar. uzak durun.

ve en önemlisi bu entry'i ikinci kez giriyorum çünkü muhtemelen parasını basıp sözlükte de entry sildiriyorlar. sözlük de parayla entry siliyor yani. benim elimde tüm kanıtlar mevcut. götüme giriyorsa da benim götüme giriyor. verin savcıya ip adresimi hepsini bir bir kanıtlamaya hazırım. hodrimeydan.