şükela:  tümü | bugün
 • estonya merkezli coin mining şirketi. piyasada çok sayıda coin mining şirketi var, cointellect'i farklı kılan şey teknik detaylardan arındırılmış şekilde bu işi yapması. bir nevi coin mining işinin iphone'u.

  paranızı paypal'a almayı tercih ederseniz coin moin görmeden euro üzerinden kazanç sağlıyorsunuz.

  coin miningde esas kazaçlar bu iş için özelleştirilmiş donanımlar üzerinde yapılıyor. piyasada coin miner cihazı satın alıp kendi kendine yapanlar var. ancak bu tip bir sistemi kurmak hem sağlam bir başlagıç maliyeti hem de teknik bilgi ve emek istiyor.

  cointellect'te ise coin mining bulutundan kapasite kiralaması yolu ile bu işi yapan özel donanımlar kiralanabiliyor. işin en güzel yanı da sistem self-managed bir yapıda. yani hiç bir teknik bilgiye gerek kalmadan yönetebiliyorsunuz.

  esas marifeti ise yatırılanın en az 2 katını kazandıran paketler;

  - starter 99 euroya her gece yarısı 2.2 euro olmak üzere 3 ay sonunda toplam 180 euro (2 katı);
  - pilot 299 euroya her gece yarısı 5.5 euro olmak üzere 6 ay sonunda toplam 990 euro (3 katı);
  - basic 1000 euroya her gece yarısı 13.7 euro olmak üzere 21 ay sonunda toplam 5000 euro (5 katı);
  - premium 3000 euroya her gece yarısı 50 euro olmak üzere 18 ay sonunda toplam 27000 euro (9 katı);
  - expert ise 5000 euroya her gece yarısı 97 euro olmak üzere 36 ay sonunda toplam 70000 euro (13 katı);

  geri ödeme yapıyor. üstelik ödemeyi almak için beklemeye gerek yok. her gece yarısı o günkü hesapta oluyor. .gece 12'den sonra talimat verirseniz ertesi iş günü paranızı banka hesabınıza alabiliyorsunuz.

  paketler genel olarak 40 ile 60 gün arasında kendilerini amorti ediyor.

  paketlerin hangisi ne kadar karlı, kaç günde amorti ediyor gibi soruların cevabı da şurada:

  https://docs.google.com/…yctwmxqe2nnkj2e3lg/pubhtml

  ödemeler için de beklemeye gerek kalmıyor. ödemeyi ertesi gün türkiye'deki banka hesabınıza çekmek mümkün. alternatif olarak paypal'a da ödeme yapılıyor.

  29 ekim editi olarak ödemeleri gösterir 1 adet belge: http://imgur.com/7ejofza

  hiç para harcamadan da çok az miktarda kazan sağlamak mümkün. pc'ye kurulabilecek yazılımı üzerinden de az olsa da coin kazancı sağlıyor. pc üzerinden günlük kazanç 1 euronun çok altında. bu yolla attığınız taş ürküttüğünüz kuşa değmiyor.

  üyeliğinizi şu adresten başlatabilirsiniz:

  http://goo.gl/pyormt

  güncelleme: ocak ayı başından kripto paraların fiyatının yerin dibine geçmesiyle birlikte çoğu benzer servis gibi problemler yaşamaktadır. günlük ödemeler şu an kısmen yapılmakta olup, beklemek istemeyenler için ana paralarını iade opsiyonu sunuldu.

  yani 300 euro yatırıp bugüne kadar 200 euro alan aradaki 100 euroyu geri almak istiyorsa desteğe mail atıp hesabının iptalini isteyebilecek.

  halen bu işin riskli bir iş girişimi olduğunu anlamayıp atıp tutanlar için de söylenecek çok şey var ama sadece ilgili mercilere havale etmekle yetiniyorum:

  adettendir: http://goo.gl/562ib7
 • ortada kolay yoldan para kazanma gibi bir durum olunca haliyle herkes nasıl olduğunu merak ediyor. kısaca özetleyecek olursak;

  coinler arasında ne meşhuru olan bitcoin'i duymuşsunuzdur. bu site de bitcoin gibi diğer coinleri madenden çıkararak para kazanıyor. madenden çıkarmaktan kastım belirli bir algoritmayı çözmek. bunun için de bilgisayar gücü gerekiyor. burada önemli olan nokta ise bilgisayar gücünün pahalılığı değil diğer masraflar. mesela elektrik ve bu sistemi soğutma masrafı. bu adamlar da estonya'nın elektriğin bedava ve soğuk olduğu bir şehrinde kurmuşlar bu sistemi. haliyle adamlarda soğutma ve elektrik masrafı yok. şuanda ihtiyaçları olan tek şey bilgisayar gücü.

  tam bu noktada devreye kullanıcılar giriyor. eğer iyi bir bilgisayar gücünüz varsa programı biglsiayarınıza yükleyip çalıştırarak gelir elde edebiliyorsunuz. eğer bununla uğraşmak istemiyorsanız cointellect'ten bilgisayar gücü kiralıyorsunuz. paketlere göre 10 gün, 3 ay, 6 ay sonunda para kazanıyorsunuz. tabii kazandığınız para bu sürelerin sonunda değil günlük olarak paypal hesabınıza yatıyor.

  hala aklında soru işaretleri kalanlar için şöyle bir örnek vereyim; e-ticaret'te belirli bir noktadan sonra bazı istatistikleriniz olur. mesela bakarsınız ki google adwords reklamlarına harcadığınız her 10$ için sitenize atıyorum 100 kişi geliyor ve bunlardan 15$ kar elde ediyorsunuz. bu durumda reklama ne kadar çok para harcarsanız o kadar çok gelir elde edersiniz. yani ihtiyacınız olan şey reklama yatırılacak büyük miktarlarda para. (zten sektörün devleri reklama çuvalla para harcamaktadır) bu işte ise cointellect'in ihtiyacı olduğu şey daha fazla bilgisayar gücü için para. siz de adamların bu bilgisayar gücünü alabilmesi için aslında bir nevi adamlara yatırım yapıyorsunuz. adamlar da size 3 ay sonra paranızın daha fazlasını veriyor size.

  örneğin demo olan paketi 14.95€'ya alıyorsunuz. günde en az 1.64€ kazanıyorsunuz. 10 gün sonunda elinizde 16.4€ oluyor. yani yaklaşık 1.5€ kar elde ediyorsunuz. bana en idealleri starter, pilot ve basic paketleri oldu. eğer az paranız varsa 100€'luk starter paketi ile başlayabilirsiniz. bu sayede 3 ay sonunda yaklaşık 100€ kar elde edersiniz. 300€'luk pilot paketini alırsanız 6 ay sonunda yaklaşık 700€ kar elde edersiniz. 1000€'luk basic paketini alırsanız 1 yılın sonunda tam 4000€ kar elde ediyorsunuz.

  birkaç arkadaşım sistemi test ediyor ve ödemeleri günlük düzenli olarak yatıyor. denemek isteyenler bu adresten üye olarak kazanmaya başlayabilir. umarım yeterince aydınlatıcı bilgiler vermişimdir.

  edit: paranız tabii sadece paypal üzerine yatmıyor (paypal 10 euro için 0,78 euro komisyon çekiyor) isterseniz dogecoin olarak da paranızı çekebilrisiniz. daha sonra cryptsy üzerinden dogecoin'i bitcoin'e çevirip onu da btcturk gibi sitelere transfer edip paranızı banka hesabınıza (5 tl kesiliyor) çekebilirsiniz. tabii coin takası yaparak coin borsası üzerinden de ayrıca para kazanabilirsiniz.
 • 5000 avro (15 bin lira lan) yatırıp 2 yıl bekledikten sonra 70 bin lirayı geçtim, gerçekten o paranın uçup uçmayacağının garantisini nasıl veriyorlar, merak ettiğim sistem. tamam, süper, 3 ayda geri ödemeyi yapsınlar ama bariz bir ponzi scheme'e benziyor. (eheh, bir skim'e benziyor.)
 • dolandırıcılıktır, megacılar ile aynı özellikleri taşıyan entrylerden anlayabilirsiniz.
 • buna mantığı yatanlar gerçekten çok güzel insanlar.

  şimdi bu adamların bilgisayarı var, elektrik bedava ve soğuk letonyada..(slogan süper)

  bu adamlar bu makinaları var özetle. burdan adamlar büyük paralar kazanıyor. ama senin de makina kiralamanı sağlıyorlar. işte burda bir gariplik yok mu amk? adam coin ayıklamaktan para kazanıyor hem de büyük paralar ki sana da bayaa bir ödemede bulunuyor. zaten bu işi yaparken para kazanıyorsa, sen ne işe yarıyorsun kardeş?

  neyse yazık lan
 • coin miningin ne olduğunu bilmeyenler tarafından eleştirilen şirket.

  muhtemelen 1500 dolarlık coin miner (atx kasa işte) ile günde 60 dolar kazanıyorsun dediğinde de o kadar kazanıyorsa fabrika niye sana satsın der.

  peki 300-400 dolarlık oyun oynadığın ekran kartın ile de günde 2-3 dolar kazanıyorsun desem?

  eğer alt üye toplanan her sistem saadet zinciri olsa birkaç tane daha yazalım:

  http://www.digiturk.com.tr/…nyalari/kampanyadostlar
  http://www.pronet.com.tr/…eriniz-guvende-olsun.html
  https://www.digitalocean.com/referral-program/
  http://www.verizonwireless.com/…rt/referral-rewards
  http://www.rackspace.com/referrals/
  http://themeforest.net/…ake_money/affiliate_program

  ne de çok saadet zinciri varmış değil mi! öyle büyük bir dolandırıcılık ki cnn bile ağlarına düşmüş, yazık la adama acıdım...

  http://www.youtube.com/watch?v=yfe2fv9ia1s

  bilmemek değil öğrenmemek ayıp. ama bilgi sahibi olmadan yorum yapmak daha da bir ayıp.

  mega gibi tamamen ümit satan ve üye almayınca patlaması kaçınılmaz olan sistemlerle karşılaştırmak sadece ve sadece cehalettir.
 • dünya'nın ilk btc2b konferansına konuşmacı olarak katıldılar:

  http://btc2b.com/topic-supervisors/daniel-fonseca/
 • türkiye'deki bir kullanıcıya bugüne kadar 1400 euro ödemiş firma. görünüşe göre 2-3 güne de tamamen artıya geçiyor.

  35-40 gün başlayanların hemen hepsi bu durumda.

  https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/…f1ddc317ec1

  29 ekim editi: ben de artıya geçtim: http://imgur.com/7ejofza

  adettendir: http://cointellect.com/?code=5df27703

  (son edit: ödediği rakam 2800 olmuş)
 • mega saçmalığı hiç mi hiç alakası olmayan bir işin basitleştirilmiş halidir.

  cointellect'in yaptığı işi mega gibi içi boş şeylerle kıyaslamak, masabaşı işte çalışanları bütün gün oturuyorsun senin ki de çalışma mı diye yaftalamakla aynı şeydir.

  coin mining, cnn money gibi pek çok yere haber olmuştur. videodaki adam gibi bütün gün oturup bilgisayarını sadece bu işe kanalize etmek istersen sen kendin de az buçuk ucundan kazansın.

  http://www.youtube.com/watch?v=yfe2fv9ia1s

  (buraya coin mining pişmanlıktır kamu spotu gelecek)

  bu adamın yaptığı bu işin en basit hali, bunun bir üstü için şöyle makineler alıyorsun:

  https://zeusminer.com/…00mhs1000wscrypt-asic-miner/

  tabii alabilirsen:

  --- spoiler ---

  warnıng: we have limited supply of volcano due to our production capacity.
  first come, first served. so better hurry if you want to take home a miner as powerful as volcano.

  --- spoiler ---

  bu makineler sadece coin mining için kullanılıyor. tek başına çalıştığı için verimi az. kullanmak için teknik bilgi lazım. bir de aldın diyelim. 7/24 çalışacak ki para kazandırsın.

  24 saat 1000w'lık ufo sobayı yak bakalım kaç lira elektrik faturası geliyor.

  cointellect de aynı cihazları kullanıyor, fotoğraflı ispatı da şurada:

  https://www.facebook.com/…29.334666763367284&type=1

  cointellect'in tek yaptığı bunları bir arada daha verimli çalıştırarak daha çok kazandırmak. bu cihazların yönetimini kendinin yapması. bir nevi kar ortaklığı.

  aslında bol param ve zamanım var, teknik bilgime güveniyorum, ithalat işinin piriyim, elektriği de kaçak kullanıyorum diyenler için gidip almak daha mantıklı. afyonlu gay katolik taş fırın ustalarından hallice olan bu zümrenin tekelinde olan coin mining işini adamlar bir panelden makineyi kiralama olayına kadar indirgemiş.

  üstelik adam benim kafam coin moin basmaz, bana euro konuş diyene göre yapmış. euro cinsinden kazanıp euro olarak paypal'a çekiyorsun. daha ne?

  üyelik için şuraya alalım sizi: http://goo.gl/pyormt