şükela:  tümü | bugün soru sor
  • türk borsası coiny pro'dan holo airdrobu
    http://bit.ly/2rxrebk

edit: basit bir kaç sosyal paylaşım takip gibi görevleri yapınca 740 holo veriyor 0,4 dolar filan ediyor. ekstra puanlar da var. 300 holo alış veriş yapana, her referansa ise 200 holo veriyor. her gün de siteye uğrayıp en aşağıdaki göreve tıklaınca 40 holo alabiliyorsunuz sayfaya. yani 12 günde 480 holo daha eklenir toplamda minimum 11 gün kaldığını da hesaba katarsak 1180 holo yani 0,7 dolar yapar. bu fiyata tuşa bile basmaya değmez gibi dursa da holo yüzlerce kat artma potansiyeli olan bir proje alın coiny pro daki cüzdanınızda dursun.

edit2: coiny pro'nun üye sayfasındaysanız en üstte kısa yol linkleri yok. airdrop sayfasına gidebilmek için benim izlediğim yol şöyle. sağ üstte kendi isminizi tıklayın, referensı tıklayın çıkan pencerede başlıklardan biri olan holo airdropu tıklayın

edit3: kayıt ve airdrop bitince mutlaka kyc yi yapın. kyc olmayana dağıtılmayacak deniliyor. çok zor değil. adres ispatı konusunda ben biraz uğraşmıştım üzerinize gaz elektrik vb. fatura yoksa turkiye.gov.tr den ikametgah belgesi çıkartıp indirdiğiniz pdf dosyasını sağ tıklayıp tümünü seç deyip painte yapıştırarak bir resim dosyası haline getirmeniz gerekiyor.
  • coiny pro'dan ikinci holo airdrobu bu seferki çekiliş

6300 tl değerinde holo (hot) çekilişi
    coiny pro dijital varlık borsası, 6300 tl değerinde, toplamda 1.000.000 adet holo (hot) dağıtıyor.

coiny ofisinden yapılacak canlı yayında çekilecek kura ile belirlenen 10 farklı kişiye, kişi başı 100.000 holo (hot) olmak üzere, toplamda 1.000.000 adet holo (hot) dağıtılacak.

görevler basit. twitterda takip et, twitimizi retwit et, coiny proya üye ol, youtube kanalımızı takip et. tüm görevleri yapmak zorunda değilsiniz çekiliş neticede piyango gibi bir durum. 100 puan kazanır 10bin puan kazanamaz. o yüzden hoşunuza gitmeyen görevi yapmayın fakat üyelik ve kyc onayı şart.
    katılım linki

http://bit.ly/2e5w7ot