şükela:  tümü | bugün
  • ercan saatçi’nin kanal d bünyesinde yapacağı program.

youtube’da akustik furyası alıp başını gidince, neden ekranlara taşıyıp bu işin içini daha hızlı boşaltmayalım demişler. bakalım bakalım.
  • şu an kanal d’de ilk bölümü yeni başladı ve haftanın konuğu da ata demirer. ata demirer ne kadar yetenekli adamsın. ilk şarkıdan mest etti, aldık şarabı elimize. keyifli samimi bir ortam oluşturmuşlar, yormayan bir sohbet ve bolca kaliteli müzik var. şu aralar tv’de tek izlenesi programdır bence.
  • bir duble rakı koydurtmuştur şahsıma. sağlığına sözlük.
  • fragmanını ilk gördüğümde izlemeye karar verdiğim program. ne var ki salondaki koltuğa yattım ve televizyonun iki metre ötede duran kumandasını almaya üşendiğim için izlemekten vazgeçtim.
  • daha önce bu tarz işler denendi. (bkz: sarı sıcak) yaz akşamları güzel gidiyor. bence tutar bu program. çekim yapılan yer ercan saatçi’nin evinde bulunan müzik stüdyosuymuş sanırım. ev ortamında daha samimi olduğunu belirtmek lazım. artık insanlara soğuk, cast ajansından tutulmuş seyirci karışındaki stüdyo işleri gitmiyor kanımca. samimi bir ortam arıyor. bu yüzden bu program o havayı yakalar diye düşünüyorum. her ne kadar ercan saatçi’yi çok sevmesem de yaptığı işe saygı duyuyorum.

edit: ercan saatçi kuvvetli seslere kesinlikle eşlik etmemesi çok daha doğru olur. müzik bilgisine ve kendi şarkılarına diyecek hiçbir sözüm yok. ancak karşısındaki yüksek ve sağlam bir sesse, söylediği şarkı, türkü her neyse bomb.k oluyor.
  • gece gece keyiflendirmiş programdır. umarım reyting uğruna harcanmaz. ata demirer çok kral adamsın :)
  • ah ulen gece gece efkar bastı.
    ata demirer sen ne büyük adamsın, şahane bir sesin var.
    ercan saatçi bu işin içinden gelmiş biri..
    sevdim bu programı..

yaşlanıyoruz hayat...
  • kardeşim bu ne guzelliktir, bu ne kalitedir, boyle keyifli bir programa çok uzun zamandır hasrettik.
    meyhanelerin kapalı , açık olanlarda da fasılin yasak olduğu şu günlerde,ilaç oldu ilaç ..
  • arkada kanun çalan fazıl abi mi ya
  • içkiyi bırakalı çok oldu, evde acı şalgam vardı, onu aldım içiyorum. bence her ulusal kanalda bir müzik programı olmalı.