• 11.11.2020 tarihinde trendyol'dan 60 tl karşılığında ''mvp elbow type-c to iphone pd 18w hızlı şarj usb kablo 1metre 30931, one size'' ürünü 718216957 teslimat ve #395997290 sipariş numarası ile satın aldım. ürün elime yırtık kutuda, bozuk ve faturasız olarak ulaştı iade talebi açtım.

19.11.2020 tarihinde ürünü tarafıma verilen 7288280260380 mng kargo iade kodu ile kargoya verdim. bir gün beni arayan numara bana neden böyle bir kargo gönderdiniz ben ceza avukatıyım diyen biriyle görüştüm manasız bir tartışmaya girdik anladım ki tarafıma iade edin diye verdikleri kodla ürün ağır davalara bakan bir avukata gitmiş ve korkuyla karışık tükürdüğünü yalayarak özür diledim ve trendyol'u aradım. bana pişkin bir şekilde sorun olmadığını 15039051 numaralı şikayet koduyla inceleyeceklerini söylediler. 25.11.2020 tarihinde ekte bulunan mail ile ürünün ellerine ulaştığını ve aksiyon aldıktan sonra iade yapılacağı bilgisi verildi.

bu süreçte defalarca aradım ve bilgi talep ettim ancak hep oyalandım. 15348035 ve 15355189 şikayet kodları ile 2 farklı talep daha oluşturdum. ancak tarafıma hiçbir şekilde dönüş yapılmadığı gibi asistan görüşmem sonucunda taleplerimin sonlandırıldığını ürünün 529223334449 mng kargo takip koduyla bilgi verilmeden hiçbir açıklama olmadan tarafıma geri gönderildiği öğrendim. ben ise sipariş takip sayfamda ekte bulunan başka bir kargo iade süreci görüntülemekteydim. tekrar aradım başka bir kişi ürünün ellerinde olduğunu ve incelendiğini söyledi. ürünü geri gönderdiğinizi ve 14gün olduğunu söyledim her zaman ki gibi bekleyin cevabını aldım. anlaşılan şu ki ürün kayıp ve paramı vermemek için oyalandığımı fark ettim. hem ürünün bozuk ve faturasız gönderilmesi hem de iade sürecinde ki avukata gönderim ve açıklama yapmadan geri gönderilmesiyle birlikte tam mağduriyet yaşamaktayım. firma bilgi vermiyor kafayı kuma gömdüler 20gündür süreçle yıpratıldım dönüş yapılmıyor.görsel
    görsel
    görselo

edit: paragraf
    edit: iade ettiğiniz ürün fetö avukatına gitse sizi türlü ithamlarla suçlasa ve ne alaka diye kafanızı kaşıyıp tırsmazmısınız?
  • gittikçe tık almaya çalışan haber sitelerine döndü sözlük. başlığa bak, "şok şok şok!" da yazsaydınız keşke.
  • asıl rezalet böyle bir başlık açılmasıdır. adamlar dava açılması için avukat bile ayarlamışlar, yazarımız hala konu ile ilgili sözlükte başlık açma derdinde.
  • çok büyük rezillikten kastınız 60 tl ise geçmiş olsun. iban verin atayım parasını şu başlığı kaldırın ?
  • bazı arkadaşlar 60 lirasını verin sussun, bazılarıda 60 lira için n bu tantana yazmış.
    o 60 tl para kazanmak için belki birgün çalışan bir arkadaş olabilir. az para değil bir çoğumuz zaten asgari ücrete günlük 80-90 liraya çalışmıyor muyuz ? ortada insanların parasına çöken, umursamaz tavırla prefesyonellikten uzak bir trendyol var. buna odaklanalım.
hesabın var mı? giriş yap