şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: sinirini siktirmesin)

not: kusura bakmayın ben de çok çabuk sinirlenirim.
  • allah onun belasını versin. yok pms yok mens yok bugün iste cok stresliydim.
    ulan bunun bir ust versiyonu ise bununla evli olmaktır.

bakın olayın haklıydı haksızdi boyutunu gectim zaten her durumda bir sekilde kendini haksiz duruma sokar bu tipler. her kavganizda da ben ne bok yedim de bununla evlendim dersin.
  • çok çabuk sinirlendiren sevgiliden yeğdir.
  • en sevmediğim insan tipidir. iş yerinde çalışan kızla bir tane çocuk ikisi sevgililer. çocuk bir akşam mesaiye kalıyor. bu kızın da uzun zamandır görmediği bir ilkokul arkadaşı o gün evine giderken yanlış yola sapıyor. yolda canı sakız almak istiyor ve bir tekel bayiine gidiyor. tekelde ne alacağını unutuyor falan derken tekelci buna, "hadi buraya kadar geldin bari boş çıkma" deyip vodka veriyor. neyse arabaya biniyor yolu bulmaya çalışırken tesadüf eseri bu kızı camda görüyor. naberleşiyorlar falan derken çocuk eve çıkıyor. kız diyor su içer misin? çocuk içerim diyor. ulan kızcağız yanlışlıkla su koyacağına çocuğun yanlışlıkla eve çıkardığı vodkadan koyuyor bardaklara. biraz sarhoş oluyorlar hiç beklemedikleri bir şekilde. sarhoşluğun da etkisiyle tam işte konuşurlarken kızın bacağı kayıp gidiyor çocuğun omzularına. iki bacak birden çok komik bir şekilde çocuğun omuzlarından sarkmasın mı? hala aklıma geldikçe gülüyorum. bunlar tam allakaretmesin diyip birbirlerinden ileri geri ileri geri kurtulmaya çalışırlarken elbiseleri çıkıyor üzerlerinden derken kızın sevgilisi aniden eve gelmez mi? bunları öyle zor bir durumda görüyor ne yapsa beğenirsiniz? o kızcağızla o çocukcağız öyle zor bir durumdayken yardım bile etmiyor, yanlış anlıyor ve başlıyor bağırıp çağırmaya. şerefsiz adam gitmiş kıza ne biçim bağırmış. insan sevgilisine bağırır mı be? ne yapmış bu ne yapmış? adam mı öldürmüş? ne yapmış? söyledim ama, onun dedim öfke kontrol problemi var. şimdi kurmuş kafasında neler neler. paranoyak herif. kendi içi fesat zannediyor ki herkes öyle.