şükela:  tümü | bugün
  • göz boyama sanatında ustalaşmıştır. yalakalık seviyesi 10 üzerinden 8-9 civarıdır. asıl şaşırtan yöneticiler sever bu tipi. ulan şöyle biri elime düşse de bi göt etsem!
  • kendisine acilen "ya oldugun gibi görün ya da göründügün gibi ol" yazili kahve bardagi hediye edilmelidir.
  • tüpraş'ta yeni işe başlamış boğaziçi mezunu mühendis.

günde 3 tane mail yazarlar ama sanırsın hepsi atom parçalıyor.
  • bunun bir de stajyer versiyonu var pezevenk binayı ben diktim bu 1 ay staj yaptı ofis whatsapp grubuna “şükür emeklerim boşa gitmedi, çok duygulandım” yazıyor, göt.
  • ordan oraya nefes nefes koştururlar. özellikle patron odasının önünden hızla telefonla konuşarak geçerler...

printerdan sürekli test sayfası çıkarırlar.

patron kapıdan çıkar çıkmaz fişlerini çekerler, yüzlerinde hafif bir gülümsemeyle çıkmak için çantalarını hazırlarlar.
  • kendisi aynı zamanda, başkaları bayramda çalışılmasını isteyen yönetime karşı direnirken, aile ziyaretini iptal edip ben kalırım diyen kişidir .
  • yancı orospu çocuğunun tekidir.
  • bizim bürodaki kızlar. akşama kadar instadalar aq.
  • hem çalışmaz, hem de iki dakika geyik yapanı da hemen ispiyonlar, lobi yapar çalışmıyor diye,

öyle akıllı geçinir ki kendi tembelliğini böyle kamufle etmeye çalışır o küçük aklınca.
  • bütün gün boş beleş muhabbetler çevirip, iş isteyince "ay çok meşgulüm yetişemiyorum" diyendir.
    daha bugün banaroaccutane kullandığını söyleyip, yan etkisiyle yüzünün sivilce dolmasını " simrin hanım gerçekten çok çalışıyorum bakın yüzümü stresten sivilce bastı!" diyenidir.
    salak çocuk: bari o ilacı kullandığını gizle de, inanalım.