• bir zamanlar bir brezilya dizisinde duydugum evlere senlik nefret cumlesi. benim de devamli dilimde dolasir olmustu o ara, komik geliyodu. sonra bi gun pek de samimi olmadigim bi kiza bunu soylemistim bunu, bi daha benle konusmamisti. sozun ozu, fazla brezilya dizisi izlemeyin, izleseniz de ogrendiklerinizi hayata gecirmeyin.
  • 6-7 yaşlarında bir çocuğun çok kızdırıldığında sarfetmiş olması muhtemel cümle.
  • lafı yiyen kişinin psikolojisini yerle bir etmek için mükemmel bir cümle.oha ulan! bu kelimeleri bana hizasını bozmadan söyleseler,aynı başlıktaki gibi yani, şu kısacık hayatımı tekrar gözden geçiririm.bir insan çirkin ve aptal olabilir de, bu onun ölmesini mi gerektirir be abi?

bu lafı karşısındakine ciddi anlamda söyleyen tipin ben zihniyetini sikeyim.
  • bunu kız arkadaşım söylemişti bana lisedeyken, ergen halden yatıp çıkamıyordum kızla, sadece el tutma falan. bi gün öpmeye yeltendim:

-bak şimdi gözlerini kapa sana bi şey yapcam
    -yaa merak ederim ama
    -hemen yapcam zaten merakını gidericem
    -ama korktum çok
    -bana güvenmiyo musun ya aşkolsun
    -tamam o zaman
    -e kapat hadi
    -böyle yapsan
    -kızım böyle olmaz kapa hadi
    -bi dakka bi şey diycem
    -sırası mı şimdi ya
    -bi dur bi, beni seviyo musun
    -seviyom tabi lan
    -öküz gibi söyleme ama
    -seviyorum valla billa bak köpekler gibi seviyorum
    -tamam o zaman
    -hah kapat şimdi
    -yaa bi dakka
    -ööf yeter lan

deyip asıldım dudaklara. gerilip beni öyle bir tokatladı ki (kendini geri çekmeyip beni itse başarılı olamayacaktı, işi biliyomuş zilli) gözlerim karardı, beynimin uğultusundan dünyayla iletişimim koptu. bir metre ötemde bomba patlamış gibiydi.

uğultu geçince ses ve görüntü yavaş yavaş netleşmeye başladı. ilk gördüğüm şey benimkinin bir eliyle dudağını diğer eliyle de öbür elini tuttuğuydu.

-ne biçim vurdun öyle allahsızın kızı
    -aptal
    -ne var bunda ya, altı üstü bi öpücük devamını getirmiycektim ki
    -aptalsın işte, bi de çirkinsin, keşke ölsen
    -beddua etme lan
    -pislik, bi daha böyle bi şey yaparsan yine vururum
    -tamam be tamam, yürü hadi ders zili çaldı
    -keşke ölsen
    -lan bak hala
    -beni seviyo musun
    -?!?

çok tokadını yedim lisede. evet.
  • eski* danimarka parlementerlerinden keske olsen'e vakti zamanında reva görülmüs hakaret. maganda'nın biraz daha monşercesi
  • ersin karabulut'un geçmişteki köşelerinden birinde kendisine bu minvalde bir şey diyen bir kız vardı. çirkin demiyordu gerçi. yanındaki bi arkadaşına ve kendisine "siz ölün"; diğer yanındaki yakışıklısal çocuğa da "sen yaşa" diyordu galiba.
  • bana hep bunu yiğit özgür'ün şu karikatüründeki kadın söylemiş gibi gelir.
hesabın var mı? giriş yap