şükela:  tümü | bugün
 • kız değildir...

  yani erkek de olabilir...
 • haddinden fazla zayıflamışsa zaar.

  sıfır beden olman gerekmez neticede, iyi kötü değerlerini uyarla zarar görme.
 • aslında bunu murat dalkılıc ın bi hayli klibinden esinlenerek bi şeyler aktarmak istedim .. beni benden alan klibi suan anlatmayı vazgecip ilerde spora baslayıp kendini bastan degistirmenin en iyi formulu olduguna inanıyorum. bi şeyler yapmamız için birilerinin bizleri terketmesi yada aldatması gerekmez fakat tetiklemede on numara işe yarıyor bunu avantaja cevirip mutlulugu yakalayın derim ..
 • ben hayatımda böyle güzel tespit az gördüm. yılın 11 ayı aşk acısı çeker bu grubun kızları.

  ışte aşk kadınının anatomisi:

  mehmet'le ayrıldığı için bomontisinden yudumlayıp çerezini yerken, "hep o aynur orospusunun yüzünden oldu ağzına sıçıcam onun." diye tehditler savurur.

  1 ay sonra aynı masada işyerinden deniz için söver halde bulursunuz, bu sefer ilişkilerini bozan oğuz adlı çocuktur. bir büyük aşk daha bitmiştir. bu aydan aya böyle sürüp gider.

  acımasız kısma gelelim, herkes bilir ki ortada hiç bir zaman aşk falan olmamıştı. afedersiniz "sikilebilir" kategorisinde olup güzel olmayan bu kızımız, çevresindeki boşta kalan orta-üst düzey sırtlan erkekler tarafından esrar gibi dönülmüştür ancak hiçbiri de uzun süreli ilişki istemediği için kısa sürede bu kızdan kurtulmuştur. zavallı kızımız da olmayan aşkın acısını bir sonraki aya kadar çeker durur.