• yıllar yıllar önce bir yaz günü moda sahilde biralarımızı yudumlarken iskeleden bir tekne denize açılmıştı, tekneye siyah takım elbiseli iki adam ve şen kahkahalarıyla geceyi şenlendiren 3 kadın binmişti. neyse efendim tekne denize açıldı ve karanlıkta kayboldu. tek görebildiğimiz işaret ışığı olana kadar uzaklaştı ve bir süre sonra tekneden tarkan'dan kır zincirlerini yükselmeye başladı. o yer öyle bir yerdi herhalde..
  • (bkz: teoman'in evi)

teoman'ın kafasinda tavsan kulaklariyla cok pis sikistigini düşünüyorum gunasiri. gonulceldigini düşünüyorum.
  • ataturk havalimani apronda en sonlara yakinda duran bir ozel jet var, simsiyah, pasparlak, kimil kimil bisey, mekanin alasi direk orasidir haci. ara ara yanina minibusler dolusu gavatlar, guzel kizlar biniyor, bi sure sonra iniyor ama ucakta hic hareket yok.
  • (bkz: milli kütüphane)

ders çalışmaya gidiyorum dediğimde herkes pitbull gibi ağzının sağ kısmını şöyle bir yukarı büküyor. adında bir sıkıntı var sanırım milli derken
  • (bkz: merveler)
  • liseliler için; "üniversite ortamları" dır.

(bkz: yok böyle bir şey)
  • rock'n coke festivali
  • bilimum elektrik, su, doğalgaz vs. faturalarını ödediğimiz yerler.. çok fena sikiyorlar olm hepimizi..
  • evimin arka bahçesi. iki binanın ortasında kalan, yoldan geçenler tarafından görünmeyen bir arka bahçe var. yıllar önce otları çöpleri toplayayım, şu küçük bahçeyi adam edeyim diye temizliğe giriştiğimde burda 7-8 tane kullanılmış prezervatif bulmuştum. vay arkadaş dedim, ben fosur fosur uyurken bahçede neler dönüyormuş.
  • beynim.
hesabın var mı? giriş yap