*

şükela:  tümü | bugün soru sor
  • şöyle bir tanıtımı olan yeni yapım.
  • türkiye buna hazır değil.
  • zaten 2. kuşak bir grupları yok muydu? 3. kuşak olması gerekmez mi bu arkadaşların dediğim yapımdır?
  • ipiyle, kuşağıyla gelen can sıkıcı bir bkm ekibidir.
  • gayet sevindirmiştir "güldür güldür" saçmalığının yanında iyi gelecektir. bu arada laf "güldür güldür"den açılmışken ismini ne zaman duysam aklıma çomar 2023 model ortadoğulu, doblo markalı arabasına tüm aileyi bindirip kebaba giden aile ve malum şahıs geliyor. neyse içimde kalmıştı söylemesem ölürdüm.
  • sanki yetiştirdikleri adamlar çok güzel yerlere geldi de 2.kuşağa geldi sıra.. buradaki adamlardan biri bile başrol olarak oynayamadı bir yapımda. hadi birinin sesi fena değil müzikle ilgili kaliteli birkaç şarkı yaptı da diğerleri tam fecaat.
  • ilk kuşaktan çıkmış usta isimlerin her bölüm konuk oyuncu olarak ağırlanıp onore edilmesi gereken program. kariyerine twitter fenomeni olarak devam eden hıyarlı baba ilk bölüm için uygun isim gibi duruyor*
  • yılmaz erdogan'in mizahini seven biri olarak beni sevindirmis proje.
  • merakla beklediğim bir yapım. yılmaz erdoğan mizahını seven birisi olarak, sabırsızlıkla bekliyorum.
  • her iddiasına varım tutmayacak olan projedir. artık insanlar bağırışlı çağırışlı abartılı komedi seviyor. toplumun mizah anlayışı çok geriledi.

ayrıca birinci seri oyuncuların hemen hemen hepsi iyi yerlere geldi. siz farkında değilsiniz sanırım.