602 entry daha
  • fatih ürek'in sahne showu ve butun oyuncuların göbek atmasına dayanamayan seyircilerin de katılımıyla** çocuklar matinesine dönmüş proğğğramdır. sanırım yılmaz erdoğan'ın birine* çok fena borcu olsa gerek yoksa sırf daha fazla para kazanmak için yapılacak iş değil yaptıkları...
  • cepten yemeye devam etmektedir.

(bkz: hazıra dağ dayanmaz)
  • seyirci kitlesi recep ivedik filmleri gibi ergenlere doğru kaymaktadır, arada yetişkinlere de hitap eden bel altı espriler barındırmaktadır, bu sebeple genel sanat yönetmeni yılmaz erdoğanrtük'le karşı karşıya getirdiği için sıkıntıya sokmaktadır (dün akşam böyle şikayet etti).
  • salonu çoluk çocuk boklu böcük doldurup, a.q. dan medet umuyor ve fatih ürek'e de haydi lilili dedirtiyorlarsa, perde demenin zamanı gelmiştir.
  • neredeyse hiçbir hareketlerine gülemedigim
    ve lise müsameresi kalitesinin üzerine cıkamayan
    sözde komedi programının ismi.

artık tasdiklenmiş bir marka oldugunu düşünen yılmaz erdoğan hazretleri ( ki işini iyi de yapar bence o ayrı ) " ne salsam tutar bi aleme " düşüncesiyle bu gençlerle bi program yapıp voliyi vurma planı yaptı belki ama artık bu hatadan dönmeli bence.
    zira cocukların arasında biçoğu oyunculuk adına yetenekli olsa da cok zor bi iş olan " mizah yazarlığı " konusunda yılmaz abi'leri kadar yetenekli olanı yok aralarında ve bu durum belli başlı konularında tükenmesiyle
    iyice kabızlık cekmeye basladılar.
  • oysa ki ilk başladığında nasıl da gülmüştük nasıl da ümitlenmiştik. olmadı, olduramadılar.
  • susam sokağı tadında bi program. her skeç sonrası yılmaz erdoğan ''bu skecin önermesi neydi?'' diye çocuklara sormuyor mu anında sövesim geliyor, içimde tutuyorum şekerim. şiirleriyle, kitaplarıyla, oyunlarıyla beni büyüten birini böyle görmek çok üzücü vallahi. zaten karşısındaki program yetenek sizsiniz daha da rezalet. pazar akşamı televizyonu kapatmak çok güzel hareket olur diye düşünüyorum.
  • nereye kadar devam edeceği merak konusudur. espiriler sığlaşmaya başlamıştır bence. ya bel altı, ya hakaret var hep. rating düşünce hıyarlı babayı görüyoruz. o bile güldürmüyor artık.

hayır kendileri bile diyor küfürlü olmasın ya diye ama. olmuyor işte.
  • uyumadan önce yanıma laptopu alıp izlediğimde beni bilinç halinden uzaklaştırıp uykuya daldırdığı için en sevdiğim programdır. hayır bir film ya da teletubbies izleyince sarıyor, denemedim sanmayın.
396 entry daha
hesabın var mı? giriş yap