• zor karşılaştırma. mesela ben ne çghb ne de gg hakkında yorum yapmak istiyorum çünkü ne desem gg.
  • herhangi birine gülenin osuruk kadar aklı yok dediğim karşılaştırma
  • çghb'nin sikerteceği versus.
  • "çok güzel hareketler bunlar" ilk senelerinde efsaneydi,herkes izlerdi.skeçleri oyuncular yazardı ve bu herkes tarafından beğenilirdi.daha sonra ana kadrodan kopmalar olunca,ekibe yeni elemanlar alınınca kalite bozuldu.buradaki favorim,bana göre en yetenekli oyuncu oğuzhan koç tu.
    "güldür güldür" ise sonradan ünlü oldu diyebiliriz.ilk çıktığı zamanlar çok popüler değildi.ama şu an neredeyse etrafımdaki herkes tarafından büyük rağbet görmekte,beğenilmekte.

kendim adına bir çıkarım yapacak olursam eğer, "çok güzel hareket bunlar" "güldür güldür" den daha çok güldürüyordu,daha yaratıcı ve özgündü. "güldür güldür" ise daha çok kelime esprileriyle güldürmeye çalışıyor ve pek ilgimi çekmiyor.galiba ben oyuncunun jest ve mimiklerinin daha ön planda olduğu durum komedisini seviyorum.
  • ikisininde versiyonlarının veya kendilerinin veya komple kanallarının yakılması gerektiğini düşünüyorum.izleyenleri de sınır dışı etmeliyiz.
    t:saçma sapan iki programın versusu.
hesabın var mı? giriş yap