16 entry daha
  • güzel kadınlara mahalle baskısı uygulanıyor diye düşünüyorum çünkü hem zengin koca hem de yakışıklı koca bulmak zorundalar bunların 2 si de genelde tek koca da olmuyor o yüzden 2 sini birden idare ediyorlar sanırım. yanlış oldu sanırım.

mahalle baskısı yüzünden çıtayı çok yüksek tutmak durumunda kalıyorlar o beyaz atlı prens de gelmiyor .
  • açılın genelliyorum.

şimdi iki tip güzel kadın vardır:
    1. konuşana kadar güzel olan kadınlar (safi et, but, alım, çalımdan bahsediyorum)
    2. konuştukça güzelleşen kadınlar. (bunda olay bahsedemeyeceğim çeşitlilikte)

şimdi bu ilk gruptaki kadınlarda kendi içinde ikiye ayrılıyor:

a.grubu: bu grup, toplum içindeki yerini, belki işyerinde daha az angarya ile uğraşma
    fırsatını, belki her girdiği ortamda gözlerin üzerinde olmasını sadece fiziksel
    güzelliğine borçlu olduğu için kendisini mizahi ya da kültürel açıdan asla
    geliştirme gereği duymuyor. çünkü zaten götü yeterince güzel ve ceylan gibi
    sekerken her halukarda o götün peşinden koşan tonlarca adam var. eğer zekayı
    sorun etmiyorsanız bu grupta sıkıntı yok. ama tabi aynı mantıkla akçaağaçtan
    güzel bir çalışma masasına da meyledebilirsiniz.

b.grubu: bu grup biraz daha varoluşsal kaygılar taşıdığı için sadece götle,
    memeyle, saçla,başla olacak iş değil deyip sinema, tiyatro, fotoğraf artık
    allah ne verdiyse el atıyor. ama sıkıntı büyük. çünkü güzelliği karşısında
    gördüğü komplimanlarla genel kültürün getirdiği fularlar arasında sıkışıp kalıyor.
    'güzeller genelde aptal olur'u boşa çıkarayım diye kendini yırtarken egoyu
    iyice şişirip ne olduğunu şaşırıyor.
    (benim böyle bir arkadaşım vardı misal en son dudaklarını büzerek fotoğraf
    çekmekten ördeğe dönmüştü. doğal yaşamı güzelleştirmek adına koruma altına
    alınmış olabilir bilmiyorum.)

2.grup: en sevdiğim. bu kadınlar genelde yaşarken değeri bilinmeyen şairler
    gibi. kiminin sesi güzel, kiminin sohbeti, kimi hegel, kant konuşur.
    kimi marx okur. kimi güzel sever. kiminin bir yere bakarken gözleri çiçeklenir.
    kimi yaptığı güzel yemeklerle besler, kimi sevgisinin sıcağıyla.
    kimi der ki hamur yoğuran. kimi der ki çocuk doğuran.
    ne o, ne bu, ne döşek, ne köçek, ne ayal, ne vebal.
    o benim kollarım, bacaklarım, başımdır. yavrum, annem,
    karım, kızkardeşim, hayat arkadaşımdır!

tanım yapayım derken konu nereye geldi amk. şimdi ben nazım hikmet
    olarak gidiyorum uyumaya. sabaha allah kerim.
  • güzelliklerini yalnızlıklarına borçlu olan kadınların ikilemli durumu.
  • gençler bizim tanıdık bi doktor kız vardı. vallahi uzun boylu mavi gözlü cillop. koca bulamadığından şişko bi doktora everdik gitti. bi hatun bukadar taş olabilir. herif bildiğin mülayim süt oğlan. eminim kız mecburiyetten yaş geçmesin diye evlendi çünkü beğendiği tipler farklıydı. hayalinde geşmiştekileri düşünüp çocuk yapacak falan.
    olm işi gücü düzgün adamsan yada tipin yerindeyse yada paran varsa çekinmeden saldırın piyasaya çok harika kızlar bekliyo umutsuzca. ama bu kriterlerin hiçbiri yoksa dalgayı avuçlayıp yatacan birbaşına. elanora ile mutlu bi hayat kuracan.
  • güzel kızlar çok yoğun erkek baskısından dolayı zamanla lezbiyen olur :)
  • yalnız oldukları için güzel olan kadınlardır.
    zira sevgilileri olunca dert kederden yüzleri bakılmayacak duruma gelecektir.
  • kit zekali abazan tespiti. bakin iliskisi vs. olmayabilir lakin guzel kadinlar asla yalniz kalmaz. onlara bircok erkek yazar (bircok anlamda) o da içlerinden secim yapar ve flort eder. flort ettiklerini iliski yasamaya deger gormedigi icin "yalniz gozukur" fakat durum oyle degildir. eglenilecek-evlenilecek-iliski yasanilacak-flort edilecek-arkadas olunulacak-yuzune bile bakilmayacak gibi cetrefilli ayrimlari vardir kadinlarin. erkekler gibi 2 kategoriyle siniflandirmaz/basit bakmaz kadinlar.

bosa zugurt tesellisi yapmayin, gerceklere donun.
  • olgunluk ve özgüven müthiş bir şey yaa.
    siz burda neyi tartışıyorsunuz ağalar,beyler .
    rahat olun ,doğal bir rahatlık ama,öz güveniniz olsun ( altı boş bir özgüven değil ,kendinizi geliştirin ve önemseyin.altı bağlar gazalı özgüven sırıtır.zaten ona da züppelik denir ) . sohbetiniz akıcı olsun,kasmayın .olursa ekime.......modunda olun .biraz paranız ve markası önemli değil arabanız olsun.gözünüzde çok büyütmeyin.
  • 4 ay önce (bkz: martha hunt) a tıpa tıp benzeyen bir kızla buluştum. kız bildiğin çocuk çıktı ne konuşmasını biliyor ne sevgili olmanın nasıl bir şey olduğunu. ikinci buluşmadan sonra istemeden bıraktım ilişkiyi. şimdi iyi ki bıraktım diyorum.
    çok güzel olmak egoyu da beraberinde getirir. ego en itici şeydir.
    (bkz: hatun kız olma rehberi)
  • yalnız değillerdir merak etmeyin. sevgilileri, kocaları vardır. her ilişkide olduğu gibi günün her saati birlikte olmadıklarından siz onları gördüğünüzde soğuk tavırlarından dolayı onları mutsuz, yalnız ve çatlıyor sanıyor olabilirsiniz.

güzel sayılmak için binbir hileli ürünle sokağa çıkıp herkes benden hoşlanıyor egoları devam etsin diye mavi boncuk dağıtan kızlardan farklı olarak bu kadınların çoğu kimse benden hoşlanmasın diye yaşarlar.

normal şartlarda ülkemizde çirkin bile olsa bir kadına günde birkaç kişinin asıldığını düşünürsek, bu kadınlar her türlü alavere dalavereyi görmüş ve mesafeli olmanın bile işe yaramadığı abazan popülasyonunda tanıdığı tanımadığı her insana karşı duvar örmüştür.
31 entry daha
hesabın var mı? giriş yap