şükela:  tümü | bugün
 • çok güzel seven bir kadın. sonunda kesin ağlatılan da bir kadındır. sonunda çok üzülen de bir kadındır.
 • terkedilecek kadındır.
 • her erkeğe hayatta en az 1 kez mutlaka lazım olan ancak kendi değerini yitiren erkeklerin, başkalarına da değer verememesi üzerine asla doğru yatırımlarda bulunmayıp faizinden nemalanamadığı kadınlardır.

  çok güzel seven bir kadın, çok çirkin acı çekmiş bir erkeği hayli hayli iyileştirebilir.
  fakat erkeklerimiz ruhlarını besleyecek kadından ziyade dal sokmaya kovuk arar olduğundan, kendi değersizliği ile o kadını da paçavraya çevirebilir.
 • asla çok güzel seven adama denk gelmeyecek kadındır.
 • sevmenin çok güzeli, yarışı olmaz, her sevgi güzeldir çünkü. çok saçma ve bencilce bir iddia bu. mesele o sevginin karşılıklı olmasında, zira karşılıklı olmadığı için burada sayfalar döşeniyor.

  senin sevdiğin insan seni sevmek zorunda değil, bunu hazmedebilmek, kaybeden edebiyatına girmemek lazım. evet zor, insanın böğrüne fil oturuyor ama başka türlü hayatına devam edemezsin. reddedilmek de hayata dair, bu seni belirleyen bir durum değil. ortada sana yapılmış bir haksızlık da yok. sadece sevmiyor, bu kadar basit.

  sen sevdin ama çok güzel değildi, sevdin sadece, senden başkası da sevecek hatta birbirlerini de sevecekler. o yüzden kendini kahretme, sendeki sevginin karşılığını aramaktan vazgeçme. gerekirse öncekinden daha güzel yenil. üzüleceksen de dibine kadar üzül ama yeter ki kalbinin kıymetini bilip zorbalık gördüğünde geri çekilmeyi bil, elimden geleni yaptım diye için rahat olsun, gurur diye bir şey var.

  çok güzel olmasa da sevgin sana ait, seni sen yapan da sevgin zaten, kimi sevdiğin değil.
 • "çok pis" severse hayatını çok temiz s.kebilir, çünkü bencil sevicidir. seni çevrenden soğutup kozmik odası yapar.

  lakin "çok güzel" severse senin de mutlu olmana çabalar.

  üzmeyelim böyle ablaları. zira bir yamuğumuzu görürlerse gidişleri sessiz olur. dönmezler de. çünkü sevmekle onursuzluğu ayırt edebilen karakter sahibi kadındır çok güzel seven kadın.
 • heteroseksuel ise karsisindaki erkegi her seyiyle seven kadindir.

  once insan olarak gorup saygi duyar, sonra da tum kusurlariyla kabul eder o adami. kusurlarda bile bir guzellik, bir cekicilik bulur cunku. tene degil, tenden oteye bakar ve ona hitap eder. bilir ki ruha temas edebilen teni zaten yikar gecer.

  karsisindaki adamin iyiligini dusunur bu kadin, yeri geldiginde hem maddi hem de manevi fedakarliktan kacinmaz.

  o sever sevmesine de, onun sevmeleri anlasilmaz. cogunlukla uzaktan sever, cunku hep yalnizdir.
 • şansı olmayan kadındır.
  gider en olmazını sever.

  hayatının merkezine oturtur. plan yapar, hayatını kolaylaştırır, trip yapmaz, hesap sormaz, kuracağı cümlenin içine “seni seviyorum’u” her seferinde sıkıştırır.

  hayatına güzellik katmak için didinir, uğraşır, sonunda tekmeyi yer!

  çok güzel sevse ne yazar?
  anlayan olmadıktan sonra.
 • bir tanesi bana denk gelmişti de kıymetini bilemedik. hayatımda böyle sevilmemiştim. ama ne oldu? her sevilen insan gibi götümüz kalktı. o da o götümüzü indirip gitti. insan sevilince niye şımarır ki aah ah gitti güzelim kız.
 • çok güzel sikilir.

  ama cinsel anlamda degil, hayatını sikerler bacım. çok güzel sevme bu yüzden. hele kalbinin çürümüş kokusu bin metre öteden duyulan birini çok sevmeyi bırak, hiç sevme.
  git iskender sev,
  gökyüzünü sev,
  balonları sev,
  keman sesini sev,
  sabah aç karnına içtigin sigaranı sev
  ama bir adamı çok sevme.
  tamam mı?