• karşıda ki sevmiyorsa yalnız kalacak ve üzülecek kadındır.

istediğin kadar taşı sula taş büyümez

senin güzel sevmen hiç bir şeyi değiştirmez.. insanlar her zaman sevmeyi sevilmeye tercih ettikleri için olmuyo mu tüm ayrılıklar..
  • kaybedilmemelidir. evet memelidir.
  • darısı her erkeğin başına olsundur. olduğu zaman el üstünde tutulsundur.çok sevsin, bir kaşık fazla sevilsindir.
  • ben değilim. çünkü sevmeyi bilmiyorum, henüz öğrenemedim ama... çok mu güzel severim bilmiyorum, bir başka seveceğime eminim zira tutkulu severim.

ilham kaynağı olmayan bir şair gibiyim, uçmayı öğrenememiş bir kuş, nota bilmeyen müzisyen hatta kör bir ressam...

o yüzden potansiyelleri değerlendirme yoluna gidiyorum.

not: ay oradan aptal bir romantik gibi görünmüyorum iiişallah, ıyyy en sevmediğim... milletle dalga geçtim, kınadım başıma geldiyse müstehak.
  • bunun bir de erkek versiyonu vardı. orda da üzerler tarzı entryler filan döşenmişti ağlaya ağlaya. bura da öyle olacak gibi. çok güzel sevmekten kastın ne olduğunu açıklayabilen yok tabi.

çok güzel sevmek nedir oğlum? hayatımda gördüğüm en boş ifadelerden biri. tam orta yaşlı feysbuk akrabası paylaşımı tadında. leş. berbat. terk edin burayı.
  • çok nadir karşınıza çıkar kanaatimce. kıymetini bilmek lazım. yoksa sonrası ahlar vahlar demedi demeyin.
  • aldatılacak, ağlatılacak olan kadındır. zira insanoğlu ağzına sıçanın peşinden koşmaya programlanmıştır.
  • deli kadınlar güzel severler.
  • sıkıntı sebebidir.

çok güzel severim şeklinde üst perde tavır alıp triplere giren insan hep arıza çıkarıp, zarar verme potansiyeli olan insandır.

buram buram ego ve çiğlik kokan önerme.

açıklama, göze sokma gereği duyuyorsan o iş kolpadır.
  • şu yeşilçamın,arabesk müziklerin ve son dönem bestsel aşk kitapların ülkedeki insanların aşka bakış açısını nasıl etkilediğini gördükçe uyuz oluyorum.gelip gelip terkedilecektir üzülecektir aldatılacaktır ühühühü diye yazanlar nasıl bir dünyada yaşadınız yahu.kimler size küçük emrah edebiyatı yaptıracak kadar acı çektirdi.bazen diyorum acaba böyle yazıp da mutlu insanların aklına mı girmeye çalışıyorsunuz nedir? sevgiyi bu kadar küçümseyen,insanları benmerkezci olmaya davet eden bu yazılar olmamalı hayatınızın felsefesi.gidip mecnun olup çöllere düşün veya meriç gibi ağzınızı yamultun da demiyoruz ama ne zaman bu başlıkları açsak aşk acısı,ayrılık acısı çekmiş bu melankolikleri de görmek istemiyoruz.

ayrıca sevgi de bir iyiliktir.nasıl ki iyilik yap denize at demişler sevgi de bunun gibidir.insanın kendisini huzurlu hissetmesini sağlar.ot gibi yaşamamış olursun sevgiyle.dışarda gördüğümüz o yüzlerce asık suratın hikayesi budur.sevemiyorlar.hep bir fesatlık hep bir acaba sevsem üzülür müyüm düşüncesi ile sevmeyi başaramamışlar.

yani demem o ki karşılık görülmemiş olsa bile,hüsranla sonuçlansa bile insanların sevmekten pişmanlık duymasını anlayamıyorum.çok sevdim ama pişmanım demek yerine sevdim ve yine seveceğim diye düşünseydik eminim daha güzel bir ülkede yaşıyor olurduk.
hesabın var mı? giriş yap