şükela:  tümü | bugün
  • tomris uyar derler ozellikle, bilemedim, kimbilir kim vardir baska...
  • olamayacağım türde kadın.

sevileceğimi anladığım anda çemkirmeye başlayıp, sevilmeyeceğimden emin olana kadar da devam ediyorum. sonra neden beni sevmiyorlar diyip kendime çemkiriyorum.

çemkirmekten vakit bulsam sevip sevileceğim ama beceremiyorum ve sanki becermek de istemiyorum.

sevmenin sevilmenin canı cehenneme, ben sanırım sevmekten de sevilmekten de pek hazzetmiyorum.
  • günümüz hatunlarinda alerji yaratan durum adeta çünkü bünyeleri alışkın değil insan muamelesi görmeye insan gibi sevilmeye .
  • gunumuz hatunlarinda alerji yaratmaz bu kisi olmak. alerji yaratan "cok guzel sevilen bir suru kadin haremi" kuran er kisiler olsa gerek. onune gelene asigim diyen nazım hikmet'in ask adami sanildigi memlekette normal tabii bunlar.
  • çok güzel terk eder...
  • kesin seven adamı sevmemiştir.
    hatta onun da çok güzel sevdiği bir adam vardır da adam da onu sevmemiştir...
  • evet evet. bir çoğu alışkın değil buna. karşılaşınca ne yapacaklarını şaşırıyorlar bence.
    ben çok zor seviyorum birini. ama sevince çok güzel seviyorum ve bu hep ters tepti. değeri bilinmedi. harcandı.
    umarım elleri ile ittikleri sevgiye bir gün muhtaç kalmazlar sözlük değil mi?
  • (bkz: leyla erbil) ne sans, ne guzel his.