• çok güzel terk eder...
  • kesin seven adamı sevmemiştir.
    hatta onun da çok güzel sevdiği bir adam vardır da adam da onu sevmemiştir...
  • olamayacağım türde kadın.

sevileceğimi anladığım anda çemkirmeye başlayıp, sevilmeyeceğimden emin olana kadar da devam ediyorum. sonra neden beni sevmiyorlar diyip kendime çemkiriyorum.

çemkirmekten vakit bulsam sevip sevileceğim ama beceremiyorum ve sanki becermek de istemiyorum.

sevmenin sevilmenin canı cehenneme, ben sanırım sevmekten de sevilmekten de pek hazzetmiyorum.
  • "bu galiba benim" demeyeceğim, "bu benim,ben" diyeceğim!

-sen mutlu olunca benim ömrüm uzar
    -saçını buldum peçeteye sardım açıp açıp kokluyorum sensizlik çok zor
    -seni özlemek çok güzel,kavuşmak nasıl olur hayal edemedim
    .
    .
    .
    tarafınca sevildigim beyefendiden daha bir sürü güzel şey duyuyorum, sadece lafta kalmayan... mesela bu gün sekizyüz elli kilometre öteden gönderdiği sevgisiyle gözlerimi açtım
    (bkz: bir demet kırmızı mutluluk)

sadece çok güzel sevilen değil, çok güzel seven ve sevilen kadın olmanın haklı gururunu yaşamaktayım. teşekkürler "balımm:)"
  • nihayetinde klişelere düşerek seni terk edecek olan kadın... ne kadar baş üstünde tutar, ne kadar ilgi/alaka gösterirsen o kadar çabuk görüyorsun kollarında çantayla gitmek için kapı eşiklerinde.
    hülasa
    çok sevilen kadın, seveni dile düşürür, rezil eder, bazen şair eder, bazen küskün eder, kendisine düşman eder... kolunda tutar pişmanlıklar ülkesine onu vezir eder.
  • tomris uyar'ın üstüne tanımam.

turgut uyar'ın eşi, cemal süreya'nın sevgilisi, edip cansever'in yarası derler.
  • (bkz: leyla erbil) ne sans, ne guzel his.
hesabın var mı? giriş yap