şükela:  tümü | bugün soru sor
 • işbu videonun çekildiği yerin (ilk saniyeden kamera açısından bakılırsa) ankara kızılay gökdelenin atatürk bulvarına bakan tarafı olduğu anlaşılabilir.
 • bu videodaki adam bizim dünyamızdan değildir. eğer o bu dünyadan ise ben bu dünyadan değilim. lafın kısası ya o uzaylı ya ben insan değilim... bu adamın kurduğu cümleleri ben bile kuramam. nasıl düşük, nasıl havada kalan cümlelerdir. üzerinde de jandarma eşortmanı var zaten. ne alaka? adam kızılay da gezerken giymiş, o da bir enterasan. kurban olduğun ya resulallah sana akıl fikir versin de azıcık, adam gibi cümleler kurabilesin...
 • videonun başındaki adamın da aşşağı kalır yanı yoktur amma lakin ki öyle değildir. konuşurken yandan geçen hatunu görmesiyle "bu bayan şu şekil giyinir" diyerek anında yorumuna eklemiştir. benim yorumlamam bu kadar.
 • uuh. nette rastladığım ilk gün çok güzel de oldu. çok güzel iyi oldu, taam mı? şimdi meselam bu video bağımlılık yapar. ama bu işleri çok karıştırdı. ha videoyu sevmeyenlerle aramızda bi fark kaldı, o farklan çok güzel oldu. ha meselam herkesin zevkine kimse karışamaz. ha nasıl karışamaz? ben bu şekil severim, şu bayan şu şekil sever, şu şekil sever. hiç kimse, kimseye karışmaya bi hakkı yoktur. herkesin özgürlüğü bidir. ha bu insan aklı, kameralar, ptt, presss tv kurban olduğum yaresulallahtan gelebilir amma lakinki öyle değildir. benim yorumlamam bu kadar. hadi hayırlı işler.
 • fonetik açıdan; ben bu tschekil giyinirim, bu bayan tschu tchsekil, schuschekil giyinir, gibi bir cümleyi barındıran vızıldayan amcayla bağlaç delisi adamın vidyosu.
 • öncelikle: http://www.youtube.com/…ox0&feature=player_embedded

  her saniyesine gülünebilen bir röpörtaj. baştaki gözlüklü amcanın dumurundan başlayip sonundaki "amma lakin ki öyle değildir. eyyorlamam bu kadar. hadi hayırlı" cümlesine kadar. bir de loop'a alınınca krize neden oluyor, dikkat.

  (bkz: eyyorlamam bu kadar)
 • videodaki bir diğer muhteşemlik ise, son saniyelerde arka planda yoldan geçen bir arkadaşın burnunu karıştırıp akabinde ortaya çıkarttığı şaheseri incelemesidir. genel olarak bir baş yapıttır bu video. press tv büyümeli.
 • press tv diye bir kanalın türban konulu sokak röportajında yoldan geçen yurdum insanının verdiği akıllara durgunluk veren (kelimenin tam anlamıyla ama) demeç. tam metni şöyledir:

  vatandaş: bu n'oluyor?
  muhabir: press tv
  m: ... (muhabir röportajın içeriğini vatandaşa anlatır ve olaylar gelişir)
  v: çok iyi de oldu çok güzel iyi oldu taam mı.
  v: şimdi meselam türban olayını çok garıştırdılar.
  v: ha, aralarında bi' fark galdı, o fargınan çok güzel oldu.
  v: meselam herkesin hayatına kimse garışamaz.
  v: ha nasıl garışamaz; ben bu şekkil giyinirim, bu bayan şu şekkil giyinir, şu şekkil giyinir.
  v: ha hiç kimse kimseye karışmaya bi' hakkı yok, özgürlüğü bidir.
  v: ha başörtü gurban olduğum ya resulallahtan gelebilir amma lakin ki öyle değildir.
  v: eyorllamam (yorumlamam?) bu gaddar. hadi hayırrı işler.

  düzeltme: press tv irak kanalıymış, düzeltme için prompter'a teşekkür eder, göz bebeklerinden öperim.

  1 sene sonra gelen ekleme: ulan bu prompter ibnesi benimle taşak geçti sanırım. ırak kanalında böyle bi' röportaj ne alaka lan?!