• her şeye sahip olacağım derken elindekini de kaybetmenin türevlerinden biri.

ya da bu durumda eline de kalabilirsin.*
  • bir sarki sozu.
    sevme egilimi gosteremeyecek erkek profilinden bahseder. cok kadinla birlikte olmustur. o kadar cok ayni tadi almistir ki farklisi da olsa bir oncekine benzetmektedir. tanimadik bisey bulamaz. daha bikmadan uyari niteligindedir. gun gelecek, bakacaksin hic sevilmemissin. buyuk kayip. hangi sevisme, birlikte dinledigin muzikten aldigin keyfe, sectigin film izleyecek zevke ortak olmaya, okudugun kitabi dinletecek hazzi vermeye degecek ki? ve cok dahasi..
  • bunu yasam bicimi haline getiren bir insanin sonu olarak gorulebilir fakat cok kadina ulasmadan tek kadina baglanmakta ilerde cok kadin aramasi sorunsalina neden olabilir.
  • saçma sapan bir söz, hiç kadının ne olduğunu bilmesek yutturacaklar. hiç kadın hiç kadındır.
  • birçok kadın "o" kadın değildir. o kadın da yoksa eğer çok kadın hiç kadındır aslında. sağlamasını yapmış bulundum.
  • katılmıyorum. çok arayıştır, belki ümitsizdir ama arayıştır. hiç ya da az kadın ise duruma razı olmaktır. merak etmeyin herkesin sonu yalnızlık, kalabalıkta ya da tenhada her koşulda yalnız kalacaksınız. çok kadında sıkıntı yoktur, sorun arayışta olmamaktır dengin için...
  • çok sıradan, klişe haline gelen güzel bir şarkıda geçen sözler. 19 yıl önce çıkmış bu sözün geçtiği şarkı o dönem çok hoşuma gitmişti ama 40 yaşında bunu dibine kadar hak vererek yaşayacağımı bilemezdim.
  • çok kadın çok kadındır. hiç kadın senşn arzundur
  • uzun vadede hepimiz yalnız kalacağımızdan çok büyük bir sorun teşkil etmez
hesabın var mı? giriş yap