• karşılığı varsa o sevginin, sevilen kişinin bunu taşıyamama ihtimali var; karşılığı yoksa muhtemelen karşı tarafı rahatsız edeceksinizdir.

duygularını dolu dolu yaşayan biri için, belli etmemek imkansız ama insanların buna tepkisini bilirse, en azından "altı üstü sevdik, bu iyi bir şey değil mi neden böyle karşılandım" diye düşünüp üzülmez.

mantık, belli etmemek gerektiğini söyler ama insan evriminde duygular, akıldan önce geliştiği için, her zaman baskın gelir.

kaybedenler kulübüne hoş geldiniz.

edit; başlık başa kalmış, gerçi sorun değil:)
  • "bir insana vazgeçilmez olduğunu hissettirirseniz, ilk vazgeçeceği insan siz olursunuz"

sigmund freud
  • biten ilişkiden bir daha tekrarlanmaması gerektiğini öğrendiğim şey.
  • erkeklerin en önemli sorunu.
  • 5 olumcul hatadan biridir.
  • akıbetinizi sevdiğiniz kişinin inisiyatifine bırakmaktır. suistimal de edebilir, bağrına da basabilir. hangisi olacağı sizin gönlünüzün iyi bir seçici olup olmadığına bağlı.
  • inanmam ben öyle çok sevdiğini belli edersen ilk seni terk eder lafına seviyorsan belli edeceksin arkadaş sonra vay efendim ben seviyordum ama söylemedim belli edemedim gitti diye ağlanılmaz.
  • içerdiği mucizevi enerji ile hasta bir kişide yaşam süresinin uzamasına ya da bir çocuğun akademik ve sosyal başarısında, özgüveninde, mutluluğunda ışık yılı fark yaratabilme gücüne sahip en güzel eylemlerden. tercih.
  • kimi zaman belli etmesem mi acaba deseniz de size ayrılan sürenin kısıtlılığını düşünürseniz belli etmeniz gereken duygu durumudur. sevsem mi acaba diye düşünmemişsiniz. belli etmekten de korkmuyorum demelisiniz.
  • kadın yada erkek fark etmez zıplatilacaginizin habercisidir
hesabın var mı? giriş yap