şükela:  tümü | bugün
  • alacağı cevabı tahmin ettiği için aramiyordur
  • kırık olsa duramaz çıkıktır o.
  • karsidaki insanin ayni sekilde hissetmedigini dusundugu için uzak duran insandir ve insanoglu bi sure sonra pes eder sevdigini arayin bakin ayni teipkiyi o gostermiyorsa kara listeye yazin.
  • aramadığından değil arayamadığındandır o
  • belki de aradığında hiçbir şeyin değişmediğini fark etmiştir. defalarca mesaj atmasına rağmen cevap bile alamamış, hiçbir araması açılmamış, yanına gidip konuşmaya çalıştığında ise hayalet gibi davranılmıştır. ama her şeye rağmen hala deli gibi sevmekte, her saniye onu düşünmektedir. ve her seferinde aynı yalanı söylemektedir kendi kendine:

- bu günler de elbet geçecek. bir gün geçmişe baktığımda, hüzünlü ama güzel bir anı olacak kalacak her şey.

sanki unutabilirmiş gibi...
  • iki ihtimali barındıran insandır. ya sevdiği ve özlediği kişiye kavuşma ihtimali yoktur ve bu duruma kendini alıştırmaya çalışıyordur ya da yalan söylüyordur. özleme, sevme filan hikayedir.
  • işte o benim. çünkü benim hali hazırda onu beklediğim düşüncesinden sıyrılmasını, kaybetme korkusunu onun da yaşamasını istiyorum.
    istediği zaman gitti, istediği zaman geldi. her geldiğinde de "sen bana kıyamazsın, affedersin." özgüveni doruklardaydı. beni benden daha iyi tanıyordu. biliyordu işte, seven kıyamazdı ki o bana defalarca kıyarken.
    şimdi söyle sözlük. sen olsan arar mıydın?
  • sevmemiştir...

hesabın var mı? giriş yap