şükela:  tümü | bugün
  • fenerbahçelilerin berkin elvan için yazdığı marş. daha önce bahsedildiyse affola, arayıp taradım lakin göremedim. şurda şöyle dursun;

https://www.youtube.com/…7zu2b32o8&feature=youtu.be
  • ezeli rakip, ebedi dost fenerlilerden harika bir marş.

ne zaman futboldan nefret etme aşamasına gelsem, fanatizmden, şikeden, gerginlikten bıksam taraftarın diğer yüzü yardımıma koşuyor.

gezi'de destan yazan çarşı, ali ismail ve berkin'e harika marşlar yazan fenerli kardeşler, ermenek'te babasını yitiren ömer asaf için pankart açan galatasaray'lılar. sizler güzel insanlarsınız be.

ağzınıza sağlık, ne de güzel yazmışsınız ve söylemişsiniz.
  • sözlerinin paylaşılmamış olmasına şaşırdığım marş

çok, çok sevdik anlıyor musun
    ölümsüz berkin elvan
    hep, hep birlikte yürüyelim zafere
    inanın çocuklar...

ek bilgi: 'ölümsüz' kısmı marşın ilk halinde 'uyan' şeklinde geçiyordu, berkin elvan'ın ölümünden sonra ise bu haliyle söylenmeye başlandı.
  • sevgi geçer içinde, ölümsüzlükten bahseder, zafere inan der, der de... bir avuç gencin, devlet eliyle katledilmiş bir çocuk için yaktığı 4 satırlık ağıttır. çok acıtır.

"çok çok sevdik anlıyor musun?
    ölümsüz berkin elvan
    hep hep birlikte yürüyelim
    zafere inanın çocuklar"
  • sabah sabah 2 damla gözyaşıyla dinlenilen marş.
  • ölümsüzlük sen hariç herkesin ölmesidir
  • galibiyetler, zaferler, kupalar unutulur; berkin elvan unutulmaz.
  • bu marşı yazanlar ve söyleyenler
    ne güzel çocuklarsınız siz
    ölümsüz
    çok sevilen güzel çocuklarsınız
  • (bkz: yooo)

edit: artik aciklama ihtiyaci hissettim. bu, entrynin basligi cumle bazinda degerlendirilerek ve berkin elvan'a yazilan sarkidan tamamen bagimsiz olarak girilmis bir entrydir. aksi olsaydi da cikar soylerdim ama vefat etmis kucucuk bir cocukla alakali boyle dalga gecer gibi bi entry girilir mi bence siz cevplayin bunu.