şükela:  tümü | bugün soru sor
26 entry daha
  • illa gece elbisesi giymenize gerek yok. ya da topuklulara.
    tarz eşofman / tayt ve üst kombinleri ile kardashianlar’ın ev hallerini yakalayabilirsiniz hanımlar.
    beyler için ise iyi bir eşofman altı (diz yapmamış) ve güzel bir hoodie iş görür.
    polar ya da peluşlu seçenekler çok soğuk dışında pek olmamalı diye düşünüyorum.
  • evden çalışan biriyseniz, yatıp uyumamak için denenebilecek yöntemlerden biridir. bildiğin, işe gider gibi giyinip kahvaltını falan edip bilgisayar başına oturuyorsun ve o kot gömlekle yatağa giresin gelmiyor. çıkarmaman da lazım. tavsiye ederim.
  • bunun seksi bakkal çırağı, kaslı kargocusu, açık çatallı tesisatçısı var. sürprizler dolu hayatta. her an hazırlıklı olunması gerektiğinden mantıklı bulduğum eylem.
  • eğer ciddi bir iş yapacaksam, konsantre olmam gerekiyorsa mutlaka giyinir kuşanırım. öyle rahat kıyafetlerle nasıl ciddi iş yapılabilir ki ben gevşiyorum hemen, neyse ya yarın yaparım diyorum.
  • çok şık olmaya gerek duymadan normal dışarı çıkar gibi giyinerek son zamanlarda yaptığım eylem. hem ders çalışırken uyumaya eğilimimi azaltıyor, ciddiyetimi artırıyor, hem de kendime duyduğum saygıyı artırdığını düşünüyorum.
  • piercardin atlet don, happysocks çorap...
  • bunun bir de jilet gibi giyinip tam evden çıkarken wc'ye sıçmaya gidip tüm ambiyansı bozanı var.
  • duvarlara saygı göstermeyen bizden değildir.
  • kendini beğenmeyeni kim beğensin?
    kendini sevmeyeni kim sevsin?

güzel kıyafet, bakımlı olmak illaki biri için yapılmamalı. ınsanın kendine verdiği değer, kendine duyduğu saygı ile alakalı bir durum bu
    kendi kendine de kalsa bakımlı olan insan hayatında biri olunca da bunu devam ettirir, sudan cıkmış balığa dönmez

hem bu alışkanlık kişinin kendine olan özgüvenini de artırır, melankoliden de kurtarır
  • demin dua lipanın bir makyajını denemek istemem sebebiyle ilk önce sadece makyajla, sonra da makyaja haksızlık olmasını istemediğim için güzel bir kombinle kendimi süsleyerek içine soktuğum durum.

boşa gitmesin isteyerek bolca fotoğraf çektim ve büyük olasılıkla bunların hiçbiri hiçbir yerde paylaşılmayacak
21 entry daha