şükela:  tümü | bugün
  • instagram bazında konuşacak olursam takipci sayısı 2500'ü geçtiği anda kızı direkt ortam gülü olarak görüyorum, ciddi düşünemiyorum, basgeç sınıfına koyuyorum.
    televizyon/tiyatro ünlüsü olup sonradan yüksek takipçisi olan insanları ayrı tarafa koyuyorum ama fotoğraflarını tüm dünyaya paylaşa paylaşa stalker kasan bir kızla evlenmek nasip olmaz inşallah.

edit: ayni hisleri yasayan yazar arkadaslarimizin siniri 1000 takipci civarindaymis, 2500 cok dediler.
    benim tecrubelerime gore ise 2500 takipciden sonra kadinlarda hayatini instagram'a ve like'a adama ciddi sekilde artiyor, bu itici yapiyor.
  • biri bir gün seni büyüler. hiçbir kusurunu görmezsin.
  • elde edemeyecek olmanın verdiği çaresizliktendir o. bir başka deyişle kedi ciğer ilişkisi.
  • kesinlikle kişisel blogtur o. kendini manken zannettiği fotoğrafları yüklemiştir ve yalnız bir insan olduğunu fotoğraflarından anlamak mümkündür. en çekilmez olan da dolgulu dudaklarına maruz kalmaktır. takipçilerin çoğunluğu hiç kaydırma yapmadığı tinder sayfasında yazılı olan instagramının reklamından gelmektedir. yahu sen tinder'dan eşleşememişsin insta'dan nasıl konuşmayı bekleyip de eklersin.
  • gizli hayranlıktır. herkes başkaları tarafından gözde olan şeylere sahip olmak ister.
  • benden size abi tavsiyesi ınstagram, fb, snapchat vs. kullanmayan kız arayın.

ha 900 takipçi, ha 3000 takipçi fark etmez.
  • hepsinin tek ortak noktası;
    sinoz leke kremi ve yamuna korse.
    bıhttıııkkk ya bıhhhtık.
  • 200'den fazla takipçisi olan kadın itici olmasını geç evlenilmez bile. ama pompalama işi tabii ki yapılır. zaten çok takipçili kızların aynı amda en az 7 pompacısı vardır. her gün eve farklı birini çağırıyor ya da adamların evine gidiyordur. miss gibi. oyyyhhhhşşş.
  • siz de benim gibi az takipçili güzel kızları takip edin. nerden bulduğumu söylemem.

bir iddia.
  • genel olarak mantıklı şeyler yazdığı için değil de kadın olduğu için, abazan erkekler tarafından takip edilen ve bu sebeple takip edildiğini bildiği için salak salak şeyler yazan kadındır. bu söylediğim twitter için geçerli. gerçi burda da kadın olduğunu nickinde belli etsin biraz cinsel konularda entry girsin takipçisi tavan yapar.

twitter'da analiz vs. yaptığı için takipçisi olan kadın var mı ? siyasilerin dışında.