şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: tl:dr)
  • --- spoiler ---
    ...ama sik sik dedenden kalan bu antika piyanoyla...
    --- spoiler ---

okumayın sikiş var.
  • harbi çok uzunmuş.

durumum yoktu okuyamadım kardeş. ayrıca vedaları sevmem.
  • doğrudan bana yazılsa bile okumayacağım mektuptur. ctrl+f yapıp içinde "intihar" geçiyor mu diye bakar; geçmiyorsa aman der okumam. geçiyorsa mektubu cimerden "arkadaşım intihar edecek galiba" diye yetkili makamlara yollarım, yine okumadan. onlar okusunlar. bana da anlatırlar belki.
  • durumumuz yoktu okuyamadım babam araba tamircisinin yanına çırak olarak verdi kısa zamanda işi kaptım ve kendimi geliştirdim. şimdi hayvan gibi kazıklıyorum gelenleri. bişeyi tamir ederken başka şeyi bozuyorum, yine gelmek zorunda kalıyorlar. maliyetinin 30 katına fatura kesiyorum. hiçbir zaman da müşteri bitmiyor. çünkü hiçbiri araba tamiri bilmiyor. özellikle kadınlara kazık atarken bonkör davranıyorum. arabadan anlıyor olup kavga çıkarma ihtimalleri erkeklerinkinden daha düşük çünkü

ayrıca sokim mektubuna. gelmiş burda kafa zkiyor bi de talimat vermiş "şunu yazmayın bunu yazmayın" diye haspam
  • yozgati'ı görünce yallah yozgat'a dedim.
  • durumum yoktu hepsini okuyamadim.

turkcesi, dilbigisi cok kotu. "yapmisdi" falan yazmis kötü çok kötü.

no more no isimli yazara tesekkurlerimi sunarken, entryi 3.defa editliyorum.
  • okumayı denedim ama bir ileri görüşlülük örneği olarak işten kovulmayı yazdığında bıraktım.

bu ileri görüşlülük değil çünkü düpedüz hıyarlık. tazminatına bel bağlayan adamı ciddiye alamam.

ayrıca iş yeri kuralına uymamaktan, disiplinsiz davranıştan atılırsan tazminat da alamazsın anadolu çakalı.
  • okuyamadım; ama filmi çevrilirse söz, izleyeceğim.