şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı.
  • maalesef bir ekşi sözlük yazarı.

14 yaşında öldürülen çocuğun atatürk hakkındaki düşüncelerini merak ediyormuş.

(bkz: engelle)

(bkz: başlıklarını engelle)
  • nitelikli yavşak.
  • yaramaz aksığır.
  • düşüncesini belirttiği için faşist saldırılara maruz kalmış ekşi sözlük yazarıdır. ben berkin elvan'ın öldürülmesini savunmadım. berkin yalnızca ve yalnızca 18 yaşından küçük olduğu için masum kabul edilebilir. ama ondan daha fazlası olamaz. benim tepkim kalkıp da bu çocuğu bir kahraman, bir şehit gibi göstermeye çalışanlara.
    yasin börü de hizbullahçı idi. ama bir başka terör örgütü sempatizanı tarafından çok vahşi bir şekilde öldürüldü. ama bu berkin isminden nemalanların kalkıp da bu çocuk için "yazıktır, bu da çocuk" falan deyip üzüldüğünü ne yazık ki göremiyorum.
    benim gözümde ikisi de öldürülmeyi hak etmemiş çocuklardır ama fazlası değiller. asla eren bülbül gibi bir milli kahraman ile bir tutulamazlar.
  • kendisinden 3. tekil şahıs olarak bahseden ilgi orospusu hıyarın tekidir.
  • (bkz: engelle)
  • hepsi çocuktur.çocuklar arasında nasıl ayrım yapıp o iyi bu değil diyebilir bir insan anlayamıyorum.gerçi insan olduğundan da şüpheliyim. on altı yaşındaki halimle şu anı karşılaştırıyorum da hiç alakası yok düşüncelerim filan her şey değişti ve değişmeye devam ediyor.bu çocukları öldürerek bu şansı ellerinden alıyorsunuz.
  • (ara: meral* fetö*)

flood basliklar acan gereksiz, dusuk iq'lu bir eleman.

ben iyi parti'nin veya meral aksener'in yerinde olsam dava acarim buna. gelsin kanitlasin mahkemede fetöcüyse meral akşener.

ayni cumlenin yerlerini degistirip degistirip basliklar aciyor. sagolsun moderasyon da teşne gibi.

yine furki degil bu; furki de zeka kirintilari vardi.

bir de sacmasapan mesajlar atip durma la...