şükela:  tümü | bugün
302 entry daha
  • çok zeki biri nasılsın diye sorarsa verilecek cevaptır. zira cevabı sadece o anlayabilir.
  • oradan bakılınca nasıl görünüyorum ?
  • bızınka. ( ağzıma vur/bigbangtheory
  • (bkz: teoride mi pratikte mi)
    olabilir.
  • sanane yarraaam
  • çok zeki insan yuvarlamaz bence. nasılsa öyle olduğunu söyler. hali sorulduğu için teşekkür etme nezaketini unutmaz. bu kadar.
  • öylece bakıp duymazlıktan gelip gidebilir veya iyi der giderler. zeki biri olsaydım zihnimdeki meşguliyetlere konsantrasyonla birlikte çoğunlukla cıvık ve akıl törpüsü cahil cühelalardan uzak durur asosyal olurdum. sıvışmanın en güzel yollarından biri de çoğunlukla otomatik reflekslerle basit sıvışma yöntemleri olurdu. sandığınızın aksine zeki insanlar her koşulda ilginç ve enteresan yanıtlar vermez. verirlerse konsantrasyonlarını bir an için bozup size biraz da olsa değer vermişler demektir. ne yazık ki çoğunlukla diğer şık ağır basar. olur da o boşluklarını yakalamışsanız zihinlerinin subliminal artıklarından kurtulmak adına daha çok kendileri için konuşurlar ve uçuş modunda cevaplar verebilme ihtimalleri yüksektir. bu yine size verdikleri değerden ziyade kendi gündüz düşlerinin canlı tezahürünün dışavurumudur.
  • evet işte bu soruya cevap veren mallar da var. bugün de bunu görmüş oldunuz..
  • zeka takıntılı insanlar dışında kimsenin umrunda olmayan cevaptır.

-nasılsın?
    -(çok zekiyim, şimdi karşımdakini ters köşe edecek bir cevap vermem lazım, ne desem?) hangi boyut için soruyorsun? çünkü ben şuan başka bir boyuttayım, senin boyutunda işler değişiyor benim için.
2 entry daha