şükela:  tümü | bugün
 • kaliteli site olacak gibi
 • bir grup teknoloji meraklısının maddi manevi emekleriyle kurulmuş sitedir.
 • düzenleme: site şu an aktif ve cokcekirdek.com
  üzerinden ulaşılabilir.

  (bkz: teknoseyir)'in sosyal platformunda aradığını bulamayan kullanıcıların kurduğu sosyal paylaşım sitesi. teknoseyir yönetiminin umursamazlığı ve sitenin artık ihtiyaçları karşılamaması sonucu böyle bir ortam kuruldu birkaç gönüllü tarafından. sanırım henüz aktif değil ama birkaç gün içerisinde açılacaktır. kurucularının ana odağı teknoloji olmasına rağmen bu bir paylaşım sitesi olduğu için her türlü konu olacak. ifade özgürlüğü baz alındığı için siyaset tartışmak dahi yasak değil.

  teknoseyir'de son günlerde inanılmaz bir moderasyon sorunu var. tartışma yaratabileceğini düşündükleri en ufak bir gönderiyi dahi siler hale geldiler. kullanıcılar bunu kaldıramayınca böyle bir oluşum ortaya çıktı. ancak tek sorun bu değil elbette, son yaşananlar tartışmayı alevlendirip insanların harekete geçmesine sebep oldu sadece. yönetimin sosyale değer vermemesi ve teknoseyir plus sisteminin çok büyük patlaması sonucu insanlar yeni bir ortam arar oldular. tabi bunun sonucu da bölünme oldu. ama siz benim bölünme dediğime bakmayın, bu sadece yeni bir site. muhtemelen kullanıcılar teknoseyir sosyalde de yazmaya devam edecek ama video içeriğini tüketmeyen kimsenin plus alıp da destek olacağını sanmıyorum. plus sistemi gelmeden önce bir sürü vaat verildi ve neredeyse hiçbirini tutmadılar. eğer plus sistemi gelirken insanlara vaat verilmeseydi bu durum şu an konuşulmuyor olacaktı. onları destekleyen asıl kitleyi görmezden gelip bir sürü kullanıcı kaybettiler, bu tutumda devam ederlerse de kaybetmeye devam edecekler.
 • yeni teknoloji mecramız.
  ts'nin moderasyon olayı yüzünden bazı sıkıntılar yaşayıp yeni bir döneme başlarmış gibi temiz bir giriş yaptı. ticari kaygı gütmeyip herhangi bir reklam almayıp kendi içinde aile gibi kaliteli sohbetleri başta teknoloji odaklı olup siyaset sohbetleri de eklenmesi hoş güzel olmuş.

  şuan yeni olduğu halde çok kaliteli oldu hem arayüzü hem kullanıcılar ile eski siteleri hiç aratmıyor. kimseden plus gibi bir beklentimiz olmadan düşüncelerimizi özgürce ifade ediyor olmamız zaten çok güzel.

  nice birlikte yıllarımıza. yolu açık olsun.
 • henüz çok yeni ve yapılacak daha çok iş var. 16.05.2019 tarihi itibariyle giripte beğenmeyen arkadaşlar olursa bir kaç hafta sonra tekrar baksınlar.
 • “site teknik sorunlarla karşılaşıyor” sitesi. yine de yeni bir girişim olduğundan mütevellit up.
 • henüz açılalı birkaç gün olmasına rağmen teknoseyir'in sosyal kısmından kat be kat daha güzel olmuş. ortam çok samimi. zira bu sitenin temelini de teknoseyir'in kemik kadrosu oluşturuyor.
  ben %100 sorunsuz site istiyorum diyen birkaç hafta sonra gelip bir bakabilir.

  elveda teknoseyir sosyal. kadir mısıroğlu savunuculuğu yapmaya devam edin.
 • 19 mayıs'a özel tema yapmış özgür ruhlu site. henüz alfa olup yeni açılmasına rağmen kısa sürede beklentiden fazla kullanıcı ve trafik elde ettiler. bir çok yeni özellikte gün geçtikçe hızlıca eklenmekte. gönüllü bir şekilde yapılan bir proje için çok iyi ilerliyorlar.
 • alfa sürecinde olmasına rağmen gayet başarılı olan site . gücünü komünitesinden alıyor.