• bir ragga oktay şarkısı..easyaslifeın benim için çıkartabildiği sözleri ise şöyle.haydi esmer arkadaşlar hobaa:

un dos tres quatro
    bu kız bana bana gelmiyor
    yoksa beni beni sevmiyor mu ya
    bana bana bana gülmüyor
    sarmaş dolaş bile olmuyorx2

beni dünden bugüne,dünden bugüne kadar kimse
    hep beni bildi şeker gibi,şeker gibi eritse bile
    hep böyle ol,şekerden de şeker ol
    sende benim gibi seven biri ol
    barabiiyev a maranirabom(salla gitsin)

derdime derman işte çokolat kız (burda tercihe göre şokolat,çikolat,çoklat..)
    biz asıl çokolat hastaasıyız
    derdime derman işte çokolat kız
    a çokolata kom amamiyakom,naranirakom (oha ulan amınadakom)
    (burası sıçar)
    barabiyavv barabiyavv
    çokolata kız çokolata kız
    al beni duy beni sar beni sev beni
    çokolata kız çokolata kız
    tamba tumba esmer bomba
    hop hop bırabeyy burabeyy
    ragga oktay kamon
    yes men evribadi kamon
    (nakarat)
    olmuyor eaaovvv
    sensin gün geçmiyormuş
    naynanayninayninay
    nanay
  • gayet oynak bir sarkidir. once gir kanima ardindan bu cikiosa bi playlistten korkulmalidir. ben dehsete dustum.
  • sacma sapan bir yerde agzima dolanarak beni ele güne rezil etmis sarkidir.
  • mp3 olarak cerceveletilesi sarki.
  • bu sarkinin caldigi ortamda esmer kizlar mevcutsa hemen üstlerine alinir, havalara girerler.. "evet benim cokolat kiz gelin yiyin beni" mesajlari veren davranislar sergilerler.. davranis bozuklugu vardir muhtemelen bu kiz kismisinda.
  • klibi http://www.youtube.com/…zlazcc&mode=related&search= adresindne izlenebilen unutulmaması gereken şahane şarkıdır.
  • bu şarkı, ilan-ı aşk şarkısı olursa kötü şeyler olabilir. hayır, dövecek gibi kızın suratına da söylenmez ki kardeşim. anlamaz kız, anama bacıma mı küfrediyor bu şarkıda acaba der. şokolat kız derdime derman... ee iyi burası güzel, azıcık da esmersen güzel de nananii naayyy bırırırbeyy bırrrıı beeyy tırıbeyy-a-manaminiminimôl kısmını ne yapıcaz? çok oğlan telef oldu bu yolda. şimdilerde misal, ''bebek'te koluma takarım, miami'de seviyeli severim seni.'' filan diye ilan edilebilinir. ama kim ne derse desin benim favorim her zaman anani niyolaydır

doksanların türk pop müziği yolculuğuma ara vermem gerekiyor sanırım. benimle oynama, heyecanlıyım, çok çılgınım bebeğim. yeterrr
  • yıllar önce ragga oktay bu şarkıyla gündeme geldiğinde bir televizyon programına çıkmıştı. tam hatırlamıyorum ama mehmet ali erbil veya beyaz'dı konuştuğu kişi. neyse, bu güzide şarkıyı söyledi ragga, alkışlar vs. konuşmaya geçtiler;

- helal olsun, şarkı çok güzel (buraları önemli değil sallıyorum), tebrik ediyorum. peki tamam da "bu derdime derman işte çokolat kız" kısmından sonra ne diyorsun, pek bir şey anlamadık!?!?!?
    - abi şimdi şarkıyı yaptık, çok da güzel oldu. fakat o kısım boş kaldı. ben de kafadan salladım o kısmı, valla ne demek olduğunu ben de bilmiyorum.

sonrası tahmin edileceği gibi gülüşmeler, kahkahalar...
  • klibi mağusa salamis harabeleri''nde çekilmiştir.. hatta klibin ilk saniyelerinde oktay'ın elinde kıbrıs gazetesinin kapağı görülebilir.
  • ülker bu şarkıyı nasıl atlamış anlamıyorum.zaten şarkıyı dinlerken ben çokonat diye anlıyodum çokolatmış meğer ama olsun süper bi reklam olurdu.

"derdime derman işte çokolat kız
    biz asıl çokonat hastasıyız"

dimi güntekin?
hesabın var mı? giriş yap