şükela:  tümü | bugün
 • amerikan indie rock grubuymus kendileri. bir internet kaynagından alınan bilgiler su sekilde:
  "cold war kids are an indie rock band from whittier, california. they have released three eps via monarchy music and they appeared at the 2006 sxsw music festival and the 2006 lollapalooza music festival. in 2006 they signed to downtown records. in october 2006, they released an lp on the downtown label. they have toured with such bands as tapes 'n tapes, the figurines, dr. dog, mates of state, and two gallants"

  we used to vacation isimli parcaları, eksik kalıyormus hissi veren melodileri ve sarkının bası ve sonunun alakasız ritimlerle bitmesi acısından benim ilgimi cekti. canlı performansları nasıl olur merak ediyorum. albumleri de ilk dinleyiste olmasada birkac sefer sonunda keyif veriyor, bagımlı ediyor sasırtıcı sekilde.
  ilgiyle izliyoruz.
 • robbers & cowards isimli hoş bir albüme sahip grup
 • hype midir, yoksa gercekten hak ediyorlar mi bilemiyecegim, ama bu "kids"ler icin "the next big thing" diyorlar. biraz daha ilgilendikten sonra daha fazla bilgi veren bir entry yazmak üzere geri dönmeyi planliyorum, simdilik güzel bir sarkilari icin söyle yönlendireyim sizi: (bkz: hang me up to dry).
 • özellikle hang me up to dry parçalarını dinledikten sonra yollarının oldukça açık olduğunu düşündüğüm amerikalı müzik grubudur efendim...
 • amerikan radyolarında sürekli çalmaktan insana baygınlık vermesi gerekirken her başladığında içimde pek eğlenceli duygular uyandıran grup. üstelik tek şarkılık da değil, hepsi birbirinden cillop.
 • ilk albüm için çok oturmuş bir tarza, tek albüm için sağlamlaşacağı garanti bir yere sahip amerikalı grup. robbers and cowards ile hat trick yapmışlar resmen. (enstrümantal-sözler-vokal) 2007'yi full turne ile geçirmiş, dinleyicilere yarayan bir pazarlama stratejisi olarak 5 dolara bile konserler vermişlerdir.
  aksak ritimler, kesik riffler, şarkıların kimi yerinde sanki alttan diğer bir player daha açılmış gibi mix melodiler müziklerine orijinalite katmakla kalmamış, aynı zamanda ayırt edici bir karakteristik olarak tanımlarında yer almıştır. umarım yolları açık olur. esasen böyle devam etseler bile yeter, zira gayet şahaneler..
 • bana pixiesi hatırlatan grup.
 • loyalty to loyalty isimli yeni albümlerini yayınlamış son yılların bence en iyi grubu. türkiye'de çok fazla seveni olmaması şaşırtıcı.
hesabın var mı? giriş yap